Penové matrace – Penový matrac pre komfortný spánok

Penové matrace sú vďaka svojej schopnosti prispôsobiť sa tvaru tela univerzálne využiteľné. Vyhovujú takmer každému a hodia sa k rôznym typom roštov. Práve schopnosť tvárnosti umožňuje telu lepšie sa uvoľniť, čo môže vyhovovať napríklad pri bolestiach chrbta alebo kĺbov. Mnohé matrace majú ortopedický a antibakteriálny účinok. Penový matrac sa pri niektorých modeloch dá používať aj obojstranne, pričom na každej strane má inú tvrdosť. To môže byť v mnohých prípadoch výhodou, nakoľko matrac vám umožní meniť strany podľa potreby. Na matrace 1+1 ponúkame výhodné ceny. Pozrite si našu ponuku a v prípade otázok nás kontaktujte, radi pomôžeme s výberom.

Zobrazených 1–12 z 38 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

matrac KING 1+1

444,00 
Matrac KING
 • prierez HR pien zabezpečuje dokonalé prevzdušnenie, optimálnu regeneráciu organizmu a zaisťuje uvoľnenie svalstva počas spánku
 • vynikajúca elasticita a tvarová stálosť matraca
 • matrac dvojitej tuhosti ( odporúčané pre páry s váhovým rozdielom)
 • odporúčaný rošt lamelový, pevný
 • štandardné vyhotovenie poťahu - SILVER
Tento produkt sa dá zakúpiť len platobnou kartou alebo vopred prevodom na účet. Tento produkt sa dá zakúpiť len platobnou kartou alebo vopred prevodom na účet! Cena platí len pre 1+1!

matrac VISCO PLUS 1+1

381,00 
Matrac VISCO PLUS
 • VISCO pena s pamäťovým efektom reaguje na teplo a tlak a optimálne sa prispôsobí krivkám Vášho tela a tým uvoľňuje svalstvo a kĺby
 • matrac je obojstranne použiteľný, profilovaný a cenovo dostupný
 • povrch tvarovaný obojstrannou masážnou profiláciou
 • odporúčaný rošt lamelový, pevný
Tento produkt sa dá zakúpiť len platobnou kartou alebo vopred prevodom na účet! Cena platí pre 1+1!!

Matrac AFRODITE

336,00 802,00 
Matrac Afrodite má špeciálne anatomicky tvarované jadro, ktorého horná a spodná vrstva je vyrobená z kvalitných polyuretánových pien so sójovým olejom. Vďaka svojej otvorenej bunkovej štruktúre vynikajú PUR peny svojou vysokou odolnosťou, vyššou pružnosťou a trvanlivosťou, vďaka čomu je matrac vhodný aj pre vyššiu nosnosť.

Matrac ASTERIA

208,00 336,00 
Obojstranný matrac Asteria je vyrobený z vysokokvalitnej PUR polyuretánovej peny. Jadro matraca je tvarované do siedmich anatomických zón, vďaka čomu sa matrac lepšie prispôsobí ľudskému telu zabezpečuje vysoký komfort počas spánku.

Matrac NANNA

274,00 433,00 
Jadro matraca Nanna je vyrobené špeciálnou výrobnou metódou z unikátnej polyuretánovej MEGAcell peny, ktorá je typická svojím vysokým obsahom buniek.

Matrac THOR

274,00 427,00 
Dokonalosť jadra matraca Thor je daná predovšetkým päť centimetrovou hornou vrstvou z viskoelastickej pamäťovej peny, ktorá užívateľovi prinesie vysoký komfort.

Matrac MAGNI

271,00 552,00 
Výnimočnosť matraca Magni je daná predovšetkým unikátnou penou hornej vrstvy matraca označované ako XDURA®. Táto špeciálna pena sa vyznačuje svojou mäkkosťou, ale zároveň odolnosťou a vysokou elasticitou.

Matrac VILI

457,00 950,00 

Luxusný matrac Vili je skutočnou špičkou medzi matracmi.

Jej jadro je zložené z niekoľkých vrstiev pien s unikátnymi vlastnosťami, pričom všetky obsahujú výťažok sójového extraktu.

Matrac IVANA de LUXE

227,00 372,00 
Matrac IVANA de LUXE - jadro matraca je vyrobené špeciálnou výrobnou metódou z unikátnej polyuretánovej MEGAcell peny, ktorá je typická svojím vysokým obsahom buniek.

Matrac IVANA PLUS

178,00 301,00 
Matrac IVANA plus - komfortný pohodlný matrac, jadro matraca je vyrobené z veľmi elastickej PUR peny o vysokej objemovej hmotnosti s čiastočným podielom prírodného oleja

Matrac NELLY PLUS

146,00 250,00 
Matrac NELLY plus – pohodlný a komfortný matrac, ktorý je vyrobený vďaka špeciálnemu zámkovému systému bez použitia lepidiel
 • jadro je zložené z dosiek polyuretánových pien nižšej a vyššej tuhosti, čo umožňuje výber mäkšej a tvrdšej strany matraca

Matrac NELLY

124,00 208,00 
Matrac NELLY – pohodlný a komfortný matrac, ktorý je vyrobený z kvalitných pien  (vyrobený bez použitia lepidiel)
 • jadro je zložené z dosiek polyuretánových pien nižšej a vyššej tuhosti, čo umožňuje výber mäkšej a tvršej strany matraca