Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Zrkadlo LS2 PROWANSJA

76,00 
Zrkadlo LS2 PROWANSJA -je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru.

Zrkadlo LS PROWANSJA

112,00 
Zrkadlo LS PROWANSJA - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.

Konferenčný stolík ST PROWANSJA

98,00 
Konferenčný stolík ST PROWANSJA - je to jednoduchý stolík, ktorý obsahuje jednu praktickú poličku na odkladanie vecí. Vhodný na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA,  jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Vitrína W1S PROWANSJA

233,00 
Vitrína W1S PROWANSJA - skladá sa z jednej zatváracej časti pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje jednu zásuvku. Vyniká originalitou a komfortom.

Vitrína W2S PROWANSJA

369,00 
Vitrína W2S PROWANSJA - skladá sa z dvoch zatváracích častí, pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje dve zásuvky. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Skriňa S1D PROWANSJA

213,00 
Skriňa S1D PROWANSJA - je to jednoduchá a praktická skriňa, je to jedno dverová skriňa .Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Nadstavec na komodu W2D PROWANSJA

219,00 
Nadstavec na komodu W2D PROWANSJA - na obidvoch stranách má zatváracie skrinky s priehľadnými dverami a v strede má dve samostatné otvorené poličky. S komodou K4S zo sektorového nábytku značky PROWANSJA vytvára zaujímavý komplet, preto neváhajte a doplňte si Váš interiér týmto nábytkom.

Nadstavec na komodu R2D PROWANSJA

148,00 
Nadstavec na komodu R2D PROWANSJA - je jednoduchý a praktický, vďaka šiestim otvoreným poličkám má dostatok úložného priestoru napríklad na dekorácie.

Komoda K6S PROWANSJA

305,00 
Komoda K6S PROWANSJA -  obsahuje šesť zásuviek, nad nimi sa nachádzajú tri samostatné poličky, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového nábytku značky PROWANSJA napríklad v obývacej izbe alebo spálni.

Komoda K3S PROWANSJA

323,00 
Komoda K3S PROWANSJA obsahuje tri vysúvacie šuflíky, na pravej a ľavej strane jedny dvierka a v strede sa nachádzajú dvierka so sklom.