S

Sektor LEON – štýlový nábytok do obývačky

Nábytok do obývačky LEON je spojením tradičného i moderného štýlu. Sektor vytvára príjemnú a útulnú atmosféru. Jednotlivé kusy si môžete ľubovoľne skombinovať a vytvoriť tak originálne zariadenú miestnosť pre relax i zábavu. Hodí sa aj do hotelov alebo firiem, kde chcete dosiahnuť atmosféru “ako doma”. Nábytok je vyrobený z pevného, kvalitného, no zároveň ľahkého materiálu, ktorý je odolný voči vlhkosti, poškriabaniu a vysokým teplotám. Okraje nábytku majú praktické ochranné ABS hrany. K dispozícii sú komody, vitríny, skriňa, konferenčný stolík, RTV stolíky a polica. K vitrínam je možné doobjednať 2-bodové biele LED osvetlenie. Sektor má farbu DUB SONOMA.

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

LEON Komoda 80

215,00 
Komoda patrí do zostavy LEON. Je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, poškrabaniu i vysokej teplote. Nábytok obsahuje ABS hrany. Plnia ochrannú funkciu.

LEON Komoda 140

269,00 
Komoda 140 LEON je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, vysokej teplote aj poškrabaniu.

LEON Dvojdverová skriňa

251,00 
Skriňa do zostavy LEON. Skriňa je dvojdverová a obsahuje praktický úložný priestor. Predné dvere sú pekne frézované. Na dverách sú plastové úchytky, ktoré majú podlhovastý tvar.

LEON Konferenčný stolík

172,00 
Konferenčný stolík je zaradený do zostavy LEON. Je možné ho kombinovať s ďalším nábytkom z rovnakej zostavy. Konferenčný stolík je vyrobený z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, vysokej teplote aj poškrabaniu.

LEON Komoda 120

214,00 231,00 
Komoda LEON je k dispozícii vo farebnom prevedení dub sonoma. Ku komode je možné doobjednať 1 - bodové biele LED osvetlenie, ktoré zvýrazní predmety v komode.  Komoda je trojdverová. Úchytky na dvierkach sú plastové a majú podlhovastý tvar.

LEON Polica

88,00 
Polica je zaradená do zostavy LEON. Je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je ľahký, pevný a odolný voči vlhkosti, vysokej teplote aj poškrabaniu. Nábytok obsahuje ochranné hrany - ABS. Polica je k dispozícii vo farbe dub sonoma. Polica obsahuje tri odkladacie okná.

LEON Vitrína nízka

226,00 242,00 
Nízka vitrína LEON je vyrobená vo farbe dub sonoma. Vitrína je nižšia. Môžete ju kombinovať s nábytkom LEON. Vitrína je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, poškrabaniu i vysokej teplote.

LEON RTV stolík

189,00 
RTV stolík je k dispozícii vo farbe dub sonoma. Skrinka má na pravej a ľavej strane úložný priestor chránený dvierkami. V strede je otvorený odkladací priestor a zásuvka. Úchytky na zásuvke a dvierkach sú plastové a majú podlhovastý tvar.

LEON Vitrína vysoká

265,00 287,00 
Vo vitríne sú police, ktoré sú chránené dvierkami. Pravé dvere sú presklené. K vitríne je možné doobjednať 2-bodové biele LED osvetlenie.