obývacia stena Space, Elpo nábytok

Obývacia stena SPACE

Obývacia izba plní praktickú aj reprezentatívnu funkciu, kde sa stretáva celá rodina. Sektorový nábytok SPACE vnesie do vášho príbytku sviežosť a eleganciu. Jeho moderné prevedenie dopĺňa pevnosť a skutočný štýl. V ponuke nájdete konferenčný stolík, RTV stolík, komody, policu a vitríny. Zariaďte si obývačku štýlovo, a podľa svojho vkusu. Farebné prevedenie DUB RIVIERA spôsobí vo vašej obývačke príjemnú atmosféru a prinesie prírodný prvok do dizajnu. Doplňte vitríny LED osvetlením, zlepšíte tak celkový dojem z miestnosti. Dovoľte sektoru SPACE, aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie, a zariaďte si byt, dom, hotel alebo kanceláriu moderne a štýlovo.

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Jedálenský stôl SPACE

205,00 
Jedálenský stôl SPACE v krásnej modernej farbe dub riviera má štýlové a zároveň veľmi pevné materiálové prevedenie. Je rozkladací zo šírky 140 cm na 180 cm. Hodí sa do každej modernej i tradičnej jedálne alebo obývačky. Skombinovať ho môžete aj s ďalšími kúskami zo sektoru SPACE. Vytvorte si dizajnový domov.

RTV stolík + polica SPACE

169,00 
RTV stolík + polica SPACE - moderný štýlový stolík pod tv je zaradený do zostavy Space, a preto ho môžete kombinovať aj s ďalším nábytkom rovnakého dizajnu. S RTV skrinkou sa dodáva aj jednoduchá polica. Oba kúsky majú štýlovú a modernú farbu v prevedení dub riviera.

Vitrína SPACE

194,00 222,00 
Vitrína SPACE výborne dizajnovo zapadne do modernej i tradičnej domácnosti, a to najmä kvôli svojmu atraktívnemu farebnému prevedeniu dub riviera. Štýlový kúsok nábytku pre každú obývačku. Doplňte ju aj ďalšími dizajnovými kúskami sektorového nábytku. Vytvorte si útulný domov.

Komoda 120 SPACE

Original price was: 198,00 €.Current price is: 174,00 €.
Komoda 120 SPACE s moderným dizajnom a v krásnej farbe dub riviera. Komoda je štvordverová a otvára sa prostredníctvom podlhovastých úchytiek, ktoré sú kovové. Je zhotovená s ABS hranami a patrí do zostavy SPACE. Môžete ju kombinovať s ďalším moderným nábytkom. Pre nádherný interiér!

Komoda 155 SPACE

249,00 277,00 
Komoda 155 SPACE  je modernou komodou v nádhernej farbe dub riviera, ktorá zapadne aj do tradičnej domácnosti, a to najmä kvôli svojmu dizajnu a štýlovému prevedeniu. Farba komody je dub riviera. Lacná komoda zaručene vynikne v každom interiéri.

Konferenčný stolík SPACE

Original price was: 97,00 €.Current price is: 85,00 €.
Konferenčný stolík SPACE  patrí do obývacej zostavy Space v nádhernej farbe DUB RIVIERA, a preto ho môžete kombinovať aj s ďalším nábytkom rovnakého dizajnu. Dá sa zakúpiť aj samostatne a farebné i materiálové prevedenie je moderné. Bude sa preto hodiť rovnako dobre aj k iným štýlom nábytku. Farba konferenčného stolíka je dub riviera.

Obývacia stena SPACE

Original price was: 588,00 €.Current price is: 537,00 €.
Obývacia stena SPACE v nádhernom odtieni DUB RIVIERA - vyniká originalitou a komfortom. Štýlový nábytok rozhodne pozdvihne váš domov. Nechajte pôsobiť svoju fantáziu a zariaďte si obývačku podľa svojich vlastných predstáv. Našou prioritou je riadiť sa želaniami našich zákazníkov, a preto Vám prinášame širokú ponuku moderných obývacích zostáv, ktoré presne padnú do Vášho domova.

Skriňa SPACE

Original price was: 280,00 €.Current price is: 246,00 €.
Skriňa SPACE v nádhernej farbe dub riviera. Predstavuje šatníkovú skriňu, ktorá má moderné farebné a zároveň veľmi pevné materiálové prevedenie. Farba nábytku je v teplom odtieni dub riviera. Skriňa je dvojdverová a otvára sa prostredníctvom podlhovastých kovových úchytiek. Obsahuje ABS hrany - plnia ochrannú funkciu a je súčasťou obývacej zostavy SPACE.