TV stolíky – Stolík pod TV- TV stolík

TV stolíky z našej ponuky predstavujú elegantné dizajnové kúsky nábytku, vhodné do interiéru obývačky. Stolík pod TV si jednoducho vyberiete z našej online ponuky. Môžete si k nemu zvoliť aj konferenčný stolík v rovnakom dizajne. Interiér tak dostane jedinečný harmonicky vizuálny nádych. Pohodlie domova dolaďte ešte skvelou komfortnou a modernou sedačkou. Pekné dizajnové sedačky máme v ponuke tiež. Naše stolíky majú aj úložné priestory a niektoré disponujú moderným bezúchytovým otváraním, tzv. push and open systémom. Tento systém podporuje pekný čistý dizajn a rovné estetické línie, ktoré krásne vizuálne splývajú. Vyhovujú modernému minimalistickému štýlu

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

RTV stolík + polica SPACE

169,00 
RTV stolík + polica SPACE - moderný štýlový stolík pod tv je zaradený do zostavy Space, a preto ho môžete kombinovať aj s ďalším nábytkom rovnakého dizajnu. S RTV skrinkou sa dodáva aj jednoduchá polica. Oba kúsky majú štýlovú a modernú farbu v prevedení dub riviera.

RTV stolík 107 NORDI

160,00 
RTV stolík 107 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Úložný priestor tvoria dve zásuvky. Vďaka 20 cm dreveným nožičkám, ktoré odľahčia jednotivé prvky, prináša do interiéru vzdušnosť a priestor tak nepôsobí stiesnene. Dodávané v demonte. TV stolík sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy NORDI.

RTV stolík 160 NORDI

216,00 
RTV stolík 160 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Úložný priestor tvoria tri zásuvky. Vďaka 20 cm dreveným nožičkám, ktoré odľahčia jednotivé prvky, prináša do interiéru vzdušnosť a priestor tak nepôsobí stiesnene. Dodávané v demonte. TV stolík sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy NORDI.

LEON RTV stolík

189,00 
RTV stolík je k dispozícii vo farbe dub sonoma. Skrinka má na pravej a ľavej strane úložný priestor chránený dvierkami. V strede je otvorený odkladací priestor a zásuvka. Úchytky na zásuvke a dvierkach sú plastové a majú podlhovastý tvar.

AMSTERDAM RTV stolík

208,00 
RTV stolík patrí do zostavy AMSTERDAM. RTV stolík je vyrobený v industriálnom štýle. Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

ALMOND RTV stolík 187

144,00 181,00 
RTV stolík patrí do zostavy ALMOND. Je vyrobený v kubickom štýle a je bezúchytkový. Systém otvárania je "push to open". Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
RTV stolík je k dispozícii aj s 1-bodovým bielym LED osvetlením.

ALMOND RTV stolík 138

113,00 142,00 
RTV stolík patrí do zostavy ALMOND. Je vyrobený v kubickom štýle a je bezúchytkový. Systém otvárania je "push to open". Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
RTV stolík je k dispozícii aj s 1-bodovým bielym LED osvetlením.