Zobrazených 1–12 z 44 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Pracovná doska 1m ku kuchyni PROWANSJA

41,00 60,00 
Rozžiarte svoju kuchyňu. Nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom LINEA Pracovná doska 1m ku kuchyni PROWANSJA je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.

Dvierka na umývačku riadu D45FZW PROWANSJA

36,00 
Dvierka na umývačku riadu D45FZW PROWANSJA - sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.

Dvierka na umývačku riadu D60FZW PROWANSJA

41,00 
Dvierka na umývačku riadu D60FZW PROWANSJA - sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.

Dvierka na umývačku riadu D45FZN PROWANSJA

32,00 
Dvierka na umývačku riadu D45FZN PROWANSJA - sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.

Dvierka na umývačku riadu D60FZN PROWANSJA

35,00 
Dvierka na umývačku riadu D60FZN PROWANSJA - sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.

Skrinka horná W20O poličková PROWANSJA

33,00 
Skrinka horná W20O poličková PROWANSJA  - je určená na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.

Nadstavec K120 PROWANSJA

165,00 
Nadstavec K120 PROWANSJA  - má poličky a 2 skrinky, ktoré sú určené na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.

Skrinka horná W40S PROWANSJA

96,00 
Skrinka horná W40S PROWANSJA - je určená na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.

Skrinka dolná D60P pre vstavaný spotrebič s košom PROWANSJA

277,00 
Skrinka dolná D60P pre vstavaný spotrebič s košom PROWANSJA- je určená pre vstavaný spotrebič. Má 2 skrinky, do ktorých možno uložiť rôzne kuchynské potreby.

Skrinka dolná D60R PROWANSJA

253,00 
Skrinka dolná D60R PROWANSJA - je určená na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.

Skrinka horná G80KS výklopná so sklom PROWANSJA

68,00 
Skrinka horná G80KS výklopná so sklom PROWANSJA - je určená na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.

Skrinka horná G80K výklopná nízka PROWANSJA

69,00 
Skrinka horná G80K výklopná nízka PROWANSJA - je určená na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.