Obývacia izba plní praktickú aj reprezentatívnu funkciu. Sektorový nábytok ALVIN vnesie do vášho príbytku sviežosť a eleganciu. V ponuke nájdete konferenčný stolík a komodu. Zariaďte si obývačku štýlovo, nábytkom, ktorý dokáže miestnosť opticky zútulniť . Farebné prevedenie DUB GRANDSON/BIELA spôsobí vo vašej obývačke divy. Doplňte vitríny LED osvetlením, zlepšíte tak celkový dojem z miestnosti. Dovoľte sektoru ALVIN aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Konferenčný stolík ALVIN

97,00 
Konferenčný stolík ALVIN je skvelým kúskom pre milovníkov jemných línií a dizajnu. Nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky (DTD) o hrúbke 16 mm, ktorá je odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Nábytok sa vyznačuje kvalitnými ABS hranami a bezúchytovým systémom.  Farebná kombinácia  neutrálnej bielej farby s dubom grandson je ľahko kombinovateľná s ostatnými doplnkami. Konferenčný stolík má 4 zaujímavé police.

Komoda ALVIN

220,00 245,00 
Komoda ALVIN - je to jednoduchá komoda, ktorá obsahuje tri zatváracie časti, pričom jedna je priehľadná a podsvietená LED svetlom. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.

Obývacia zostava ALVIN

326,00 350,00 
Obývacia zostava ALVIN - nechajte pôsobiť svoju fantáziu a zariaďte si svoju obývačku podľa Vašich vlastných predstáv. Našou prioritou predovšetkým je, že sa riadime prianím našich zákazníkov, a preto Vám prinášame širokú ponuku moderných obývacích zostáv, ktoré presne padnú do Vášho domova.