Sektorový nábytok Alvin

Obývacia izba je dôležitým priestorom v celom dome alebo byte. Sektorový nábytok ALVIN vnesie do vášho domova dokonalú pohodu a eleganciu. V ponuke nájdete konferenčný stolík a komodu. Zariaďte si obývačku v štýle prírodného dekoru, ktorý sa hodí ku všetkému. Farebné prevedenie DUB GRANDSON/BIELA  sa hodí do obývačky i ako minimalistický štýl. Dovoľte sektoru ALVIN, aby zútulnil a osviežil váš domov novým nábytkom. Užívajte si pomerne lacný nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie. Prípadne si prezrite aj iné obývacie steny, ktoré máme v našej ponuke. Určite si vyberiete niečo aj pre váš domov či novú obývaciu izbu. Radi vám poradíme.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Konferenčný stolík ALVIN

97,00 
Konferenčný stolík ALVIN je skvelým kúskom pre milovníkov jemných línií a dizajnu. Nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky (DTD) o hrúbke 16 mm, ktorá je odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote.

Komoda ALVIN

220,00 245,00 
Komoda ALVIN - je to jednoduchá komoda, ktorá obsahuje tri zatváracie časti, pričom jedna je priehľadná a podsvietená LED svetlom. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.

Obývacia zostava ALVIN

326,00 350,00 
Obývacia stena ALVIN - nechajte pôsobiť svoju fantáziu a zariaďte si svoju obývačku podľa svojich vlastných predstáv. Našou prioritou predovšetkým je, že sa riadime prianím našich zákazníkov, a preto Vám prinášame širokú ponuku moderných obývacích zostáv, ktoré presne padnú do Vášho domova.