Jedálenský stôl – Jedálenský nábytok – Jedáleň

Jedáleň si môžete zariadiť naozaj veľmi dizajnovo a príjemne. Stane sa tak komfortným miestom pre stolovanie celej rodiny. V niektorých príbytkoch je dostatok miesta na celý jedálenský kút či samostatnú jedáleň s jedálenským sektorom, inde zase dominuje skvostný jedálenský stôl. Tak či onak, miesto na stolovanie by malo doma byť. Stravovanie a dobrý pocit z neho je predsa dôležitý aj pre naše zdravie. Urobte si preto aj vy miesto na pohodlné stolovanie, kde sa zmestí celá rodina a prípadne aj návšteva. Rozhodne sa oplatí investovať do nábytku, ktorý vytvorí väčší komfort a stmelí celú rodinu. Pozrite si dizajnové kúsky v našom e-shope. Radi vám poradíme!

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Jedálenský stôl SPACE

205,00 
Jedálenský stôl SPACE v krásnej modernej farbe dub riviera má štýlové a zároveň veľmi pevné materiálové prevedenie. Je rozkladací zo šírky 140 cm na 180 cm. Hodí sa do každej modernej i tradičnej jedálne alebo obývačky. Skombinovať ho môžete aj s ďalšími kúskami zo sektoru SPACE. Vytvorte si dizajnový domov.

Jedálenský stôl NORDI

272,00 
Jedálenský stôl NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Stôl môžete umiestniť do jedálne alebo kuchyni. Jedálenský stôl je rozkladací (po rozložení dĺžka 180 cm ). Je dodávaný v demonte. Stôl sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy NORDI.

LEON Jedálenský stôl

210,00 
Stôl do jedálne či kuchyne je zaradený do zostavy LEON. Je možné ho kombinovať s ďalším nábytkom z rovnakej zostavy a tak vytvoriť štýlovú jedáleň. Stôl do jedálne či kuchyne je vyrobený z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu.

Stolička EZO

411,00 
Moderné kreslo EZO so zaujímavými tvarmi. Extrémne pohodlný model môže byť použitý v obývacej izbe, kancelárii, čakárni alebo v kuchyni ako jedálenská stolička.