Spálňová zostava KSANTO – moderný nábytok do spálne

Milovníci minimalizmu určite ocenia túto krásnu zostavu nábytku. Spálňová zostava KSANTO je elegantná a moderná. Prináša do priestoru minimalistický dizajn, ktorý vytvára čisté a jasné línie. Je dostupná vo farebnej kombinácii dub craft zlatý v kombinácii s bielou. Pozostáva z manželskej postele o rozmere lôžka 160 x 200 cm, komody a šatníkovej skrine. Elegantná, štýlová manželská posteľ je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Dodáva sa spolu s dvoma nočnými stolíkmi a roštom, no je k nej potrebné dokúpiť vhodný kvalitný matrac. Táto zostava nábytku vytvorí príjemnú atmosféru, moderný a útulný dizajn a prinesie kvalitný komfort.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

KSANTO Manželská posteľ

557,00 
Manželská posteľ KSANTO dostupná vo farebnej kombinácii dub craft zlatý/ biela. Manželská posteľ je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Manželská posteľ sa dodáva spolu s dvomi nočnými stolíkmi aj s roštom. K posteli je potrebné dokúpiť vhodný matrac. Plocha spania je 160x200 cm.

KSANTO Komoda 93

169,00 
KSANTO Komoda 93 je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Komoda obsahuje štyri praktické zásuvky. Komoda sa dodáva v demonte. Komoda sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy KSANTO.

KSANTO Šatníková skriňa

775,00 878,00 
Šatníková skriňa KSANTO je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Je však mimoriadne praktická a to vďaka množstvu úložného priestoru, ktorý poskytuje. V skrini sa nachádzajú policové a vešiakové časti a v strede sú aj tri zásuvky. Skriňa sa dodáva v demonte. Skriňa sa dá vhodne kombinovať aj s ďalším nábytkom zo zostavy KSANTO. Ku skrini je možné dokúpiť lištu s LED osvetlením.