Zobrazených 1–12 z 52 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Horná skrinka K90GDPN výklopná SANDI

195,00 
Horná skrinka K90GDPN výklopná SANDI vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Horná skrinka K60GDPN výklopná SANDI

168,00 
Horná skrinka K60GDPN výklopná SANDI vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Horná skrinka K80GDPN výklopná SANDI

186,00 
Horná skrinka K80GDPN výklopná SANDI vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Horná skrinka K63GT digestorová SANDI

93,00 
Horná skrinka K63GT digestorová SANDI vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Horná skrinka K53GT digestorová SANDI

80,00 
Horná skrinka K53GT digestorová SANDI vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Dolná skrinka K60DSFL/P s dvierkami a šuflíkom SANDI

191,00 
Dolná skrinka K60DSFL/P s dvierkami a šuflíkom SANDI vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Skrinka pre vstavanú rúru a mikrovlnku KZPM60 SANDI

253,00 
Skrinka pre vstavanú rúru a mikrovlnku KZPM60 SANDI vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Dolná skrinka K80DSF s dvierkami a šuflíkom SANDI

211,00 
Dolná skrinka K80DSF s dvierkami a šuflíkom SANDI vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Dolná skrinka K40DSFL/P s dvierkami a šuflíkom SANDI

141,00 
Dolná skrinka K40DSFL/P s dvierkami a šuflíkom SANDI vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Horná skrinka K40GWML/P SANDI

120,00 
Funkčná horná skrinka K40GWML/P SANDI, vybavená vitrínou a policami s LED osvetlením. Dvere sa otvárajú vľavo. Pánty použité v skrinke majú funkciu samozatvárania.

Horná skrinka K80GWML SANDI

217,00 
Funkčná horná skrinka K80GWML SANDI, vybavená vitrínou a policami s LED osvetlením. Dvere sa otvárajú nahor. Pánty použité v skrinke majú funkciu samozatvárania.

Horná skrinka K60GWML SANDI

199,00 
Funkčná horná skrinka K60GWML SANDI, vybavená vitrínou a policami s LED osvetlením. Dvere sa otvárajú nahor. Pánty použité v skrinke majú funkciu samozatvárania.