Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.

Skrinky sú vyrobené z kvalitnej DTD laminovanej doskyKorpus skrinky je biely. Na dvierkach sú kovové úchytky. Dvierka sú vo farebnom prevedení  borovica nordická, vďaka ktorej dostáva kuchyňa mimoriadne krásny vzhľad.

Zobrazených 1–12 z 44 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Pracovná doska ku kuchyni ROYAL 1m

41,00 60,00 
Rozžiarte svoju kuchyňu. Nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom ROYAL. Pracovná doska ku kuchyni ROYAL - 1m je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.

Dvierka na umývačku riadu D45FZW ROYAL

24,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu D45FZW ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Dvierka na umývačku riadu D45FZN ROYAL

30,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu D45FZN ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Dvierka na umývačku riadu D60FZN ROYAL

22,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu D60FZN ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Dvierka na umývačku riadu D60FZW ROYAL

26,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu D60FZW ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Skrinka horná W20o poličková ROYAL

33,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Skrinka horná W20o poličková ROYAL je otvorená skrinka s poličkami. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.

Skrinka horná K120 nadstavec ROYAL

140,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Skrinka horná K120 nadstavec ROYAL - je skrinka zložená z poličiek a z 2 skriniek so sklenými dvierkami. Vo vnútri skriniek sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.

Skrinka horná W40S ROYAL

82,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Skrinka horná W40S ROYAL je skrinka so sklenými dvierkami. Do skrinky možno vložiť rôzne kuchynské potreby. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.

Skrinka dolná D60P s košom ROYAL

253,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Skrinka dolná D60P s košom ROYAL je skrinka s 2 dvierkami, ktoré sa otvárajú pomocou kovovej úchytky. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.

Skrinka dolná D60R ROYAL

224,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Skrinka dolná D60R ROYAL je skrinka s dvomi dvierkami, ktoré sa otvárajú pomocou kovovej úchytky. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.

Skrinka horná G80KS výklopná so sklom ROYAL

64,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Skrinka horná G80KS výklopná so sklom ROYAL je skrinka so sklenými výklopnými dvierkami. Vytvorte si komfort v kuchyni aj vďaka výberu tejto skrinky. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.

Skrinka horná G80K výklopná nízka ROYAL

65,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Skrinka horná G80K výklopná nízka ROYAL je skrinka s dvierkami, ktoré sa vyklápajú dohora. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.