Zobrazených 1–12 z 44 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Pracovná doska ku kuchyni ROYAL 1m

34,00 42,00 
Rozžiarte svoju kuchyňu. Nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom ROYAL. Pracovná doska ku kuchyni ROYAL - 1m je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.

Dvierka na umývačku riadu 44,6×71,3 ROYAL

20,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu 44,6x71,3 ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Dvierka na umývačku riadu 59,6×71,3 ROYAL

25,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu 59,6x71,3 ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Dvierka na umývačku riadu 44,6×57 ROYAL

18,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu 44,6x57 ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Dvierka na umývačku riadu 59,6×57 ROYAL

21,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu 59,6x57 ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Horná 20 poličková ROYAL

27,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Horná 20 poličková ROYAL je otvorená skrinka s poličkami. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.

Nadstavec 120 ROYAL

112,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.  

Skrinka W40S ROYAL

65,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Skrinka W40S ROYAL je skrinka so sklenými dvierkami. Do skrinky možno vložiť rôzne kuchynské potreby. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.

Vysoká 60 pre vstavaný spotrebič s košom ROYAL

203,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Vysoká 60 pre vstavaný spotrebič s košom ROYAL je skrinka s 2 dvierkami, ktoré sa otvárajú pomocou kovovej úchytky. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.

Vysoká skrinka 60 ROYAL

185,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Vysoká skrinka 60 ROYAL je skrinka s dvomi dvierkami, ktoré sa otvárajú pomocou kovovej úchytky. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.

Horná 80 výklopná so sklom ROYAL

52,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Horná 80 výklopná so sklom ROYAL je skrinka so sklenými výklopnými dvierkami. Vytvorte si komfort v kuchyni aj vďaka výberu tejto skrinky. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.

Horná 80 výklopná nízka ROYAL

54,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Horná 80 výklopná nízka ROYAL je skrinka s dvierkami, ktoré sa vyklápajú dohora. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.