Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Zrkadlo LS PROWANSJA

112,00 
Zrkadlo LS PROWANSJA - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.

Skriňa S2D PROWANSJA

324,00 
Skriňa S2D PROWANSJA - je to jednoduchá a praktická skriňa, ktorá je dvojdverová .Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Nočný stolík SN PROWANSJA

77,00 
Nočný stolík SN PROWANSJA - obsahuje jednu vysúvaciu zásuvku, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do moderných spální svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.

Posteľ L1 PROWANSJA

354,00 614,00 

Posteľ L1 PROWANSJA posteľ vyniká originalitou  a komfortom. PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.

Skriňa S4D PROWANSJA

680,00 
Skriňa S4D PROWANSJA skriňa vyniká originalitou  a komfortom. PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.  

Komoda K3SP PROWANSJA

329,00 
Komoda K3SP PROWANSJA obsahuje tri vysúvacie šuflíky. V spodnej časti komody sa nachádzajú dvierka to znamená, že disponuje optimálnym odkladacím priestorom.