Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Zrkadlo PROWANSJA LS

94,00 
Zrkadlo PROWANSJA LS - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.

Skriňa PROWANSJA S2D

271,00 
Skriňa PROWANSJA S2D - je to jednoduchá a praktická skriňa, ktorá je dvojdverová .Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Nočný stolík PROWANSJA SN

65,00 
Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému PROWANSJA. Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.

PROWANSJA L1 posteľ

281,00 

Ďalšími prvkami, ktoré priťahujú pozornosť, sú charakteristicky zdobené predné a originálne rukoväte.  Svojím designom dokáže zabezpečiť ten pravý pocit útulného domova.  Nechajte sa inšpirovať spálňovým sektorom systému PROWANSJA.

PROWANSJA S4D skriňa

570,00 
Charakteristkými prvkami, ktoré priťahujú pozornosť, sú charakteristicky zdobené predné a originálne rukoväte.  Svojím designom dokáže zabezpečiť pravý pocit útulného domova v každej domácnosti. Nechajte sa inšpirovať spálňovým sektorom systému PROWANSJA.

Komoda PROWANSJA K3D

200,00 
Komoda PROWANSJA K3D na ľavej strane obsahuje je dvojdvierková a na pravej strane je jednodvierková.

PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska. Kombinácia bieleného dreva - BOROVICE ANDERSEN s jemným prízvukom tmavého dubu LEFKAS dáva blokom ľahkosť a sviežosť.

Komoda PROWANSJA K4S

244,00 
Komoda PROWANSJA K4S obsahuje štyri vysúvacie šuflíky a po bokoch komody sa nachádzajú dvierka. PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.Kombinácia bieleného dreva - BOROVICE ANDERSEN s jemným prízvukom tmavého dubu LEFKAS dáva blokom ľahkosť a sviežosť.

Komoda PROWANSJA K3SP

276,00 
Komoda PROWANSJA K3SP obsahuje tri vysúvacie šuflíky. V spodnej časti komody sa nachádzajú dvierka to znamená, že disponuje optimálnym odkladacím priestorom.

PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska. Ďalšími prvkami, ktoré priťahujú pozornosť, sú charakteristicky zdobené čela a originálne rukoväte.