Vešiakové panely

Vešiakové panely

Vešiakový panel je užitočný pomocník a nemal by chýbať v žiadnej predsieni. Šetrí priestor a zároveň nestráca praktickosť. V ponuke firmy ELPO Nábytok môžete vyberať z viacerých vešiakových panelov v obľúbených štýloch a farebných prevedeniach. Doplňte svoj predsieňový nábytok o vešiakový panel.

 • Vešiakový panel AMADIS 61
  0 out of 5

  Vešiakový panel AMADIS 61

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru  v každom interiéri.   Nechajte sa inšpirovať  našou  ponukou praktických vešiakových panelov, kde sa na malom priestore pomestí veľa oblečenia. Systém AMADIS je na to ako stvorený.
  53.00 
 • Predsieňová zostava GREENPredsieňová zostava GREEN
  0 out of 5

  Predsieňová zostava GREEN

  Predsieňová zostava GREEN - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru. Predsieň sa obsahuje vešiakový panel s dvomi vešiakmi, dve skrinky na topánky, vysokú skrinku a samozrejmosťou je aj zrkadlo.
  171.00 
 • Predsieňová zostava PRIMOPredsieňová zostava PRIMO
  0 out of 5

  Predsieňová zostava PRIMO

  Predsieňová zostava PRIMO - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru. Obsahuje vešiakový panel so zrkadlom a poličkou, dve skrinky, zásuvku a dve otvorené poličky na odkladanie.Dostupná vo farebnom prevedení dub riviera/biela.
  192.00 
 • Vešiakový panel AG 61Vešiakový panel AG 61
  0 out of 5

  Vešiakový panel AG 61

  Vešiakový panel AG-61 obsahuje priestor na odkladanie oblečenia, pričom vyniká originalitou a komfortom. Výhodou vešiakového panela je zrkadlo. Vhodný je predovšetkým do predsiení a čakární.Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru v každom interiéri.Rozmery v cm : 60 x 108 x 20 (Š V H)
  39.00 
 • Predsieňová zostava STELLA
  0 out of 5

  Predsieňová zostava STELLA

  Predsieňová zostava STELLA - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru. Obsahuje vešiakový panel so zrkadlom a poličkou, štyri skrinky a zásuvku.Dostupná vo farebnom prevedení dub riviera/biela.Predsieň je kľúčovým miestom Vašej domácnosti. Vďaka predsieňovej zostave STELLA sa stane modernou a funkčnou.
  199.00 
 • Vešiakový panel AGA AG 61
  0 out of 5

  Vešiakový panel AGA AG 61

  Vešiakový panel AGA AG 61 - výhodou vešiakového panela je zrkadlo. Vhodný predovšetkým do predsiení a čakární. 
  56.00 
 • Vešiakový panel PA 61Vešiakový panel PA 61
  0 out of 5

  Vešiakový panel PA 61

  Nechajte inšpirovať  našou  ponukou praktických vešiakových panelov, kde sa však na malom priestore pomestí veľa oblečenia. Systém PANAMA je na to ako stvorený.
  60.00 
 • Predsieňová zostava LUNAPredsieňová zostava LUNA
  0 out of 5

  Predsieňová zostava LUNA

  Predsieňová zostava LUNA - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru. Predsieň obsahuje vešiakový panel s poličkou a zrkadlom, skrinku na topánky a dve otvorené poličky.Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: biela, dub sonoma.
  100.00 
 • Vešiakový panel so skrinkou BGD104 BASIC
  0 out of 5

  Vešiakový panel so skrinkou BGD104 BASIC

  Vešiakový panel so skrinkou BGD104 BASIC - moderný a dizajnový vešiakový panel s poličkou doplnený o dvojdverovú skrinku.Jednoduché línie a zaujímavá kombinácia grafitu s teplým odtieňom dreva. Minimalistický štýl a jemné nohy dotvoria útulnú atmosféru a prinesú do Vašej izby teplo.
  158.00 
 • Predsieňová zostava MONTI
  0 out of 5

  Predsieňová zostava MONTI

  Predsieňová zostava MONTI - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru. Predsieň obsahuje vešiakový panel s poličkou a zrkadlom a dve skrinky na topánky.Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: biela, dub sonoma.
  94.00