Vešiakové panely

Vešiakové panely

Vešiakový panel je užitočný pomocník a nemal by chýbať v žiadnej predsieni. Šetrí priestor a zároveň nestráca praktickosť. V ponuke firmy ELPO Nábytok môžete vyberať z viacerých vešiakových panelov v obľúbených štýloch a farebných prevedeniach. Doplňte svoj predsieňový nábytok o vešiakový panel.

 • Vešiakový panel G 61Vešiakový panel G 61
  0 out of 5

  Vešiakový panel G 61

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru  v každom interiéri.   Nechajte inšpirovať  našou  ponukou praktických vešiakových panelov, kde sa však na malom priestore pomestí veľa oblečenia. Systém GRENADA je na to ako stvorený.
  46.00
 • Vešiakový panel AMADIS 61
  0 out of 5

  Vešiakový panel AMADIS 61

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru  v každom interiéri.   Nechajte sa inšpirovať  našou  ponukou praktických vešiakových panelov, kde sa na malom priestore pomestí veľa oblečenia. Systém AMADIS je na to ako stvorený.
  44.10
 • Vešiakový panel BS 61
  0 out of 5

  Vešiakový panel BS 61

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru  v každom interiéri.   Nechajte inšpirovať  našou  ponukou praktických vešiakových panelov, kde sa však na malom priestore pomestí veľa oblečenia. Systém BS je na to ako stvorený.
  44.10
 • Vešiakový panel PA 61 dub soma tmavýVešiakový panel PA 61
  0 out of 5

  Vešiakový panel PA 61

  Nechajte inšpirovať  našou  ponukou praktických vešiakových panelov, kde sa však na malom priestore pomestí veľa oblečenia. Systém PANAMA je na to ako stvorený.
  48.00
 • Vešiakový panel AG 61 VL
  0 out of 5

  Vešiakový panel AG 61 VL

  Vešiakový panel AG-61 VL - obsahuje priestor na odkladanie oblečenia. Vďaka vysokému bielemu lesku vyniká originalitou a komfortom. Výhodou vešiakového panela je zrkadlo. Vhodný predovšetkým do predsiení a čakární. 
  44.10
 • Vešiakový panel AG 61Vešiakový panel G 61 latte
  0 out of 5

  Vešiakový panel AG 61

  Vešiakový panel AG-61 obsahuje priestor na odkladanie oblečenia, pričom vyniká originalitou a komfortom. Výhodou vešiakového panela je zrkadlo. Vhodný je predovšetkým do predsiení a čakární.Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru v každom interiéri.Rozmery v cm : 60 x 108 x 20 (Š V H)
  39.00