Sedačky do U – Sedačky v tvare U pre komfortné sedenie

Sedacie súpravy do U majú moderný, jedinečný dizajn, pohodlie i funkčnosť. Spájajú v sebe všetky tieto vlastnosti. Naše sedačky do U majú aj nastaviteľné opierky hlavy a lakťové opierky. Niektoré sedačky v tvare U majú dokonca aj funkcie spánku a úložný box na posteľ, čo dodatočne zvyšuje ich užitočnosť. Pokiaľ máte veľkú rodinu alebo pozývate veľa priateľov, milujete komfort, dizajn a štýl, potom sú sedačky do U pre vás úplne ideálne!  Bezpochyby sa stane hviezdou vašej obývacej izby.

Personalizácia objednaného nábytku, teda aj sedačky v tvare U, umožňuje výber konfigurácie a najmä farby povrchového materiálu. Môžete si tak naše sedačky vybrať vo farbe, aká vám bude pasovať do interiéru. Určite vás poteší aj cena!

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Sedacia súprava Korina IV

2.408,00 
Sedacia súprava Korina IV – Bezpochyby moderný, jedinečný dizajn, pohodlie a funkčnosť sú vlastnosťami, ktoré najlepšie charakterizujú masívny nábytok značky Korina . Každý kus má nastaviteľné opierky hlavy a lakťové opierky a niektoré z nich majú aj funkcie spánku a úložný box na posteľ čo dodatočne zvyšuje ich užitočnosť. Množstvo variácií znamená , že každý si nájde dokonalý kus nábytku , ktorý sa bez pochyby stane hviezdou každej obývacej izby.

Sedacia súprava Korina III

2.171,00 
Sedacia súprava Korina III – Bezpochyby moderný, jedinečný dizajn, pohodlie a funkčnosť sú vlastnosťami, ktoré najlepšie charakterizujú masívny nábytok značky Korina . Každý kus má nastaviteľné opierky hlavy a lakťové opierky a niektoré z nich majú aj funkcie spánku a úložný box na posteľ čo dodatočne zvyšuje ich užitočnosť. Množstvo variácií znamená , že každý si nájde dokonalý kus nábytku , ktorý sa bez pochyby stane hviezdou každej obývacej izby.

Sedacia súprava Korina II

1.965,00 
Sedacia súprava Korina II – Bezpochyby moderný, jedinečný dizajn, pohodlie a funkčnosť sú vlastnosťami, ktoré najlepšie charakterizujú masívny nábytok značky Korina . Každý kus má nastaviteľné opierky hlavy a lakťové opierky a niektoré z nich majú aj funkcie spánku a úložný box na posteľ čo dodatočne zvyšuje ich užitočnosť. Množstvo variácií znamená , že každý si nájde dokonalý kus nábytku , ktorý sa bez pochyby stane hviezdou každej obývacej izby

Sedacia súprava GALÍCIO II

Original price was: 2.326,00 €.Current price is: 1.859,00 €.
Sedacia súprava GALICIO II je kombináciou pohodlia a funkčnosti. Moderný dizajn dokonale vyplní interiér vašej miestnosti. Je tam inovatívny prispôsobený systém opieracích častí, ktorí Vám umožni pohodlne sa oprieť po náročnom dni. Tento model bol vybavený aj funkciou spánku aby sa na ňom lepšie spalo taktiež veľkým úložným priestorom.

Sedacia súprava Bruno U

1.938,00 
Sedacia súprava Bruno „U“ je kombinovaná s modernosťou a s nádychom klasického štýlu. Jednoduchý Škandinávsky štýl bude perfektne pasovať do Vašej obývačky. Tento jednoduchý dizajn môže dodať príjemnú a pohostinnú atmosféru. Sedacia časť a vankúše Vám umožní poriadne sa zrelaxovať po dlhom náročnom dni – a funkcia inteligentného skrytého spánku Vám zaistí, že Vás nikdy neprekvapia neočakávaní hostia.