NORDI obývačka, obývacia stena, sektor

Sektor – NORDI

Obývacia izba plná radosti a pohody. Sektorový nábytok NORDI vnesie do vášho príbytku vzdušnosť a príjemnú eleganciu. Je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Môžete ho umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene. V ponuke nájdete konferenčný stolík, RTV stolík, komody, skriňu, policu a vitríny. Zariaďte si obývačku štýlovo, nábytkom, ktorý dokáže miestnosť opticky zútulniť a prevzdušniť, aby miestnosť nepôsobila stiesnene. Farebné prevedenie BIELA/BIELY LESK MDF – DOSKY DUB RIVIERA spôsobí vo vašej obývačke divy. Doplňte vitríny LED osvetlením, zlepšíte tak celkový dojem z miestnosti. Dovoľte sektoru NORDI, aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie.

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Konferenčný stolík NORDI

177,00 
Konferenčný stolík NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Konferenčný stolík môžete umiestniť do obývačky alebo pracovne. Obsahuje úložný priestor vo forme zásuvky a police. Je dodávaný v demonte. Stolík sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy NORDI.

Skriňa NORDI

381,00 
Skriňa NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Skriňu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene.

Komoda 160 NORDI

335,00 
Komoda 160 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Komodu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene.

Komoda 107 NORDI

251,00 
Komoda 107 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Komodu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene.

Komoda nízka 100 NORDI

342,00 
Komoda nízka 100 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Komodu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene. Táto komoda v škandinávskom štýle je obohatená o úložný priestor, ktorý tvoria tri zásuvky na pravej strane a na ľavej strane je jednodverová skrinka s vloženou poličkou.

Vitrína nízka 90 NORDI

283,00 306,00 
Vitrína nízka 90 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Vitrínu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene. Táto vitrína má úložný priestor, ktorý je rozdelený na vitrínkovú časť s jednou sklenou poličkou a dvoma plnými.

Vitrína 53 NORDI

271,00 294,00 
Vitrína 53 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Vitrínu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene. Táto vitrína má úložný priestor, ktorý je rozdelený na vitrínkovú hornú časť s jednou sklenou poličkou a dvoma plnými.

Polica NORDI

68,00 
Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Policu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene. Hravo poslúži ako dobrý pomocník na vystavenie kníh, dekorácií alebo čohokoľvek, čo si na ňu budete potrebovať odložiť. Polica je dodávaná v demonte.

RTV stolík 107 NORDI

160,00 
RTV stolík 107 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Úložný priestor tvoria dve zásuvky. Vďaka 20 cm dreveným nožičkám, ktoré odľahčia jednotivé prvky, prináša do interiéru vzdušnosť a priestor tak nepôsobí stiesnene. Dodávané v demonte. TV stolík sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy NORDI.

RTV stolík 160 NORDI

216,00 
RTV stolík 160 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Úložný priestor tvoria tri zásuvky. Vďaka 20 cm dreveným nožičkám, ktoré odľahčia jednotivé prvky, prináša do interiéru vzdušnosť a priestor tak nepôsobí stiesnene. Dodávané v demonte. TV stolík sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy NORDI.