Kombinovaná komoda – rôzne úložné priestory

Kombinované komody prinášajú rôzne formy a možnosti úložného priestoru. Úložný priestor je tak efektívnejšie usporiadaný. Kombinované komody poskytujú jednak police uzatvorené dvierkami, a jednak praktické šuplíky. Niektoré modely majú aj presklenie (typu vitríny) s možnosťou LED osvetlenia, čo rozhodne rozžiari, oživí a zatraktívni každý priestor. K našim komodám si môžete vybrať aj ďalší nábytok, nakoľko ide o sektor, ktorý má rovnaké farebné a dizajnové prevedenie. Kombinovaná komoda prináša nielen funkčnosť, no aj skvelý dizajn. Prezrite si našu ponuku a vyberte z krásnych dizajnových kúskov. Ľahko ich skombinujete s iným nábytkom či doplnkami. Vhodné sú do domácností, apartmánov, kancelárii alebo hotelov.

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Komoda 155 SPACE

249,00 277,00 
Komoda 155 SPACE  je modernou komodou v nádhernej farbe dub riviera, ktorá zapadne aj do tradičnej domácnosti, a to najmä kvôli svojmu dizajnu a štýlovému prevedeniu. Farba komody je dub riviera. Lacná komoda zaručene vynikne v každom interiéri.

Komoda 160 NORDI

335,00 
Komoda 160 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Komodu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene.

Komoda nízka 100 NORDI

342,00 
Komoda nízka 100 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Komodu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene. Táto komoda v škandinávskom štýle je obohatená o úložný priestor, ktorý tvoria tri zásuvky na pravej strane a na ľavej strane je jednodverová skrinka s vloženou poličkou.

HERRY Komoda 180

228,00 
Moderná a funkčná komoda HERRY, ideálna ako pre väčšie, tak i pre menšie priestory. Obsahuje ABS hrany. Komoda HERRY je dostupná vo farebnom prevedení biela

LEON Komoda 80

215,00 
Komoda patrí do zostavy LEON. Je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, poškrabaniu i vysokej teplote. Nábytok obsahuje ABS hrany. Plnia ochrannú funkciu.

LEON Komoda 140

269,00 
Komoda 140 LEON je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, vysokej teplote aj poškrabaniu.

LEON Komoda 120

214,00 231,00 
Komoda LEON je k dispozícii vo farebnom prevedení dub sonoma. Ku komode je možné doobjednať 1 - bodové biele LED osvetlenie, ktoré zvýrazní predmety v komode.  Komoda je trojdverová. Úchytky na dvierkach sú plastové a majú podlhovastý tvar.

SILVANO Komoda

238,00 
Moderná komoda do spálne SILVANO - s výborným dizajnom a kvalitou. Praktická komoda je vo farebnom prevedení biela matná / grafit. Korpusy aj dvierka sú vyrobené z kvalitnej DTD dosky odolnej voči vlhkosti a poškriabaniu. Hrúbka je 16 mm.

AMSTERDAM Komoda 138

307,00 
Komoda patrí do zostavy AMSTERDAM. Komoda je vyrobená v industriálnom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Komoda obsahuje úložný priestor chránený jednými dvierkami a štyrmi zásuvkami.

AMSTERDAM Komoda

291,00 
Komoda patrí do zostavy AMSTERDAM. Komoda je vyrobená v industriálnom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Komoda je dvojdverová a má tri zásuvky.

Komoda ALVIN

220,00 245,00 
Komoda ALVIN - je to jednoduchá komoda, ktorá obsahuje tri zatváracie časti, pričom jedna je priehľadná a podsvietená LED svetlom. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.