Skriňa s otočnými dverami – Nábytok do spálne

Skrine s otočnými dverami predstavujú praktický a štýlový nábytok, ktorý v e-shope ELPO ponúkame. Otočné otváranie dvierok je obľúbené a efektívne takmer v každom priestore. Skriňa s otočnými dverami môže disponovať aj push and open otváraním bez úchytov, ktoré je dizajnovo veľmi atraktívne. Čisté línie vytvárajú dnes vyhľadávaný skvelý moderný minimalistický štýl. Nábytok si môžete vybrať z rôznych farieb a dekorov, ktoré sú v ponuke a odvíjajú sa individuálne u každého modelu. Vyberte si podľa rozmerov i vnútorného usporiadania políc a šuplíkov. Dodáte tak svojmu domovu moderné zariadenie s výnimočným dizajnom a priestor na uloženie vecí navyše, ktorý sa vždy zíde.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Skriňa SPACE

Original price was: 280,00 €.Current price is: 246,00 €.
Skriňa SPACE v nádhernej farbe dub riviera. Predstavuje šatníkovú skriňu, ktorá má moderné farebné a zároveň veľmi pevné materiálové prevedenie. Farba nábytku je v teplom odtieni dub riviera. Skriňa je dvojdverová a otvára sa prostredníctvom podlhovastých kovových úchytiek. Obsahuje ABS hrany - plnia ochrannú funkciu a je súčasťou obývacej zostavy SPACE.

LEON Dvojdverová skriňa

251,00 
Skriňa do zostavy LEON. Skriňa je dvojdverová a obsahuje praktický úložný priestor. Predné dvere sú pekne frézované. Na dverách sú plastové úchytky, ktoré majú podlhovastý tvar.

KSANTO Šatníková skriňa

775,00 878,00 
Šatníková skriňa KSANTO je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Je však mimoriadne praktická a to vďaka množstvu úložného priestoru, ktorý poskytuje. V skrini sa nachádzajú policové a vešiakové časti a v strede sú aj tri zásuvky. Skriňa sa dodáva v demonte. Skriňa sa dá vhodne kombinovať aj s ďalším nábytkom zo zostavy KSANTO. Ku skrini je možné dokúpiť lištu s LED osvetlením.

SILVANO Šatníková skriňa

646,00 
Moderná šatníková skriňa SILVANO- s výborným dizajnom a kvalitou. Praktická skriňa vo farebnom prevedení biela matná / grafit. Vnútro skrine je rozdelené na policovú a vešiakovú časť.

AMSTERDAM Šatníková skriňa

742,00 
Šatníková skriňa AMSTERDAM je vyrobená v industriálnom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
Ponúka dostatočný úložný priestor chránený štyrmi dvierkami a dvomi zásuvkami. Na stredných dvierkach sa nachádza zrkadlo. Je vhodné ju umiestniť do spálne, obývačky, detskej izby ale aj do predsiene.