Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Skriňa S3D MALTA

465,00 
Skriňa S3D MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. RTV stolík je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Skriňa S2D MALTA

308,00 
Skriňa S2D MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. RTV stolík je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

LEON Dvojdverová skriňa

251,00 
Skriňa do zostavy LEON. Skriňa je dvojdverová a obsahuje praktický úložný priestor. Predné dvere sú pekne frézované. Na dverách sú plastové úchytky, ktoré majú podlhovastý tvar.

KSANTO Šatníková skriňa

775,00 878,00 
Šatníková skriňa KSANTO je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Je však mimoriadne praktická a to vďaka množstvu úložného priestoru, ktorý poskytuje. V skrini sa nachádzajú policové a vešiakové časti a v strede sú aj tri zásuvky. Skriňa sa dodáva v demonte. Skriňa sa dá vhodne kombinovať aj s ďalším nábytkom zo zostavy KSANTO. Ku skrini je možné dokúpiť lištu s LED osvetlením.

SILVANO Šatníková skriňa

646,00 
Moderná šatníková skriňa SILVANO- s výborným dizajnom a kvalitou. Praktická skriňa vo farebnom prevedení biela matná / grafit. Vnútro skrine je rozdelené na policovú a vešiakovú časť.

AMSTERDAM Šatníková skriňa

742,00 
Šatníková skriňa AMSTERDAM je vyrobená v industriálnom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
Ponúka dostatočný úložný priestor chránený štyrmi dvierkami a dvomi zásuvkami. Na stredných dvierkach sa nachádza zrkadlo. Je vhodné ju umiestniť do spálne, obývačky, detskej izby ale aj do predsiene.

Skriňa MA02 MAJORKA

324,00 
Skriňa MA02 MAJORKA -  sa skladá z dvoch zatváracích častí 5 policami a tyčou na zavesenie oblečenia, vyniká originalitou a komfortom.

Skriňa S2D MONTANA

308,00 
Skriňa S2D MONTANA - je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí. Vyniká originalitou a komfortom. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Skriňa S2D NEVADA

357,00 
Skriňa S2D NEVADA - je to jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí. Obsahuje vešiak a vrchnú poličku, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky NEVADA.

Skriňa delená PA02 PANAMA

321,00 355,00 
Skriňa delená PA02 PANAMA - obsahuje štyri police a 1x vešiakovú tyč. Vyniká originalitou a komfortom, pretože prvky z našej kolekcie vám umožnia usporiadať priestor pre vaše dieťa veľmi zaujímavým a praktickým spôsobom.  Skrine sú praktický kus nábytku vhodní do každej miestnosti vášho domova, do spálne, obývacej izby, detskej izby, chodby.

Skriňa S3D MONTANA

474,00 
Skriňa S3D MONTANA je delená a obsahuje  5x polica, 2x vešiaková tyč, 2x polica. Vyniká originalitou a komfortom. Systém MONTANA je vyrobená v jednoduchom a elegantnom tvare. Svojím designom dokáže navodiť pravý pocit útulného domova v každom interiéri.