Spálňová zostava Almond – Nábytok do spálne v modernom štýle

Moderný sektorový nábytok ALMOND  má dvojaké farebné prevedenie: Biely lesk s priečnym pruhom dub grandson a dub artisan s priečnym pruhom šedý grafit. Spálňová zostava je vydareným dizajnovým nábytkom charakteristickým kubickým dizajnom.  Sektorový nábytok je vhodný do spálne aj obývacej izby. V spálňovej zostave nájdete manželskú posteľ s možnosťou prikúpenia nočných stolíkov s osvetlením, ktoré jej dodajú vkusný dizajn. A tiež šatníkovú skriňu, ktorá zase esteticky doplní zariadenie spálne a poskytne dostatok úložného priestoru. Tento moderný nábytok sa hodí do rôznych štýlov a v spálni vytvorí pokojnú, útulnú atmosféru a dostatočný komfort.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

ALMOND Nočné stolíky s osvetlením

221,00 235,00 
Nočné stolíky patria do zostavy ALMOND. Sú bezúchytkové a otvárajú sa systémom "push to open". Ich údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Nočný stolík má dve zásuvky.

Manželská posteľ ALMOND 160

599,00 605,00 
Manželská posteľ ALMOND - Čelo postele je čalúnené. K posteli je možné dokúpiť aj nočné stolíky s osvetlením a tiež iné komponenty z tejto zostavy. K posteli je možné dokúpiť aj rošt 160x200 cm v kovovom ráme - zdvíhanie na plynových piestoch.

ALMOND Šatníková skriňa

631,00 733,00 
Skriňa patrí do zostavy Arco. Je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je "push to open". Jej údržba nie je náročná.  Šatníková skriňa ponúka dostatočný úložný priestor chránený štyrmi dvierkami a dvomi zásuvkami.