Jednolôžková posteľ – Jednolôžka – Jednolôžková posteľ s úložným priestorom

Jednolôžková posteľ s úložným priestorom poskytuje zariadenie akejkoľvek spálni, detskej izbe, hosťovskej alebo izbe pre študentov.   V ubytovniach alebo komfortných hoteloch vytvoria naše jednolôžka mimoriadne atraktívny vzhľad izieb. Úložný priestor je skvelým doplnkom navyše. Môžete si v ňom prakticky uložiť posteľnú bielizeň alebo iné predmety. Miestnosť bude s podobným úložným priestorom priestrannejšia a minimalistickejšia. Naše postele sú príjemné, pohodlné, štýlové a moderné. V ponuke sú viaceré farebné prevedenia, ktoré dokonale zladíte s vašim terajším alebo novým interiérom. Pokiaľ potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať. Radi dodáme nábytok nielen do domácností, ale aj do penziónov a hotelov.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Váľanda EVELINA

309,00 
Váľanda EVELÍNA - obľúbený typ váľandy vhodný pre všetky vekové kategórie s vyššou ložnou plochou. Rozmery váľandy : 90x200 cm

Váľanda ADRIANA

395,00 439,00 
Váľanda s dizajnovým čelom je určená predovšetkým do študentských izieb. Jednou z výhod je ľahká montáž.
  • Rozmer ložnej plochy v cm: 110 x 200
  • Rozmer ložnej plochy v cm: 140 x 200

Váľanda TURI

415,00 
Váľanda TURI - obľúbená praktická rohová váľanda vhodná pre všetky vekové kategórie. Kvôli pevnému spojeniu lamelového rámu a matraca nie je možnosť matrac vybrať a otáčať.

Posteľ FIONA

205,00 405,00 
Posteľ FIONA – variabilná váľanda, ktorá umožňuje voľbu čiel podľa potreby. Vhodná najmä do detských izieb. Na lamelovom rošte postele  je voľne položený matrac, ktorý je vybavený textilným, snímateľným a prateľným poťahom.

Posteľ KELLY

309,00 599,00 
Posteľ KELLY  - obľúbená a moderná posteľ v niekoľkých rozmeroch, vhodná predovšetkým pre dospievajúcu mládež.

Váľanda Neptun

215,00 335,00 
Váľanda NEPTUN - matrac je voľne uložený na lamelovom rošte, ktorý umožňuje mechanické polohovanie hlavy a nôh. Váľanda je dostupná v niekoľkých farebných prevedeniach za rovnakú cenu. Farebné vyobrazenie tovaru sa môže líšiť od reálneho odtieňa. Prípustná tolerancia pri čalúnenom nábytku +/- 2 až 4 cm.

Manželská postel LISA – 140×200

678,00 
Luxusné dvojlôžko s úložným priestorom. Možnosť výberu poťahovej látky.