Obyvacie steny – Obývačkové zostavy – Moderná obývacia stena pre váš domov

Obyvacie steny prinášajú nádherný dizajn do každého príbytku. Využiť ich môžete v bytoch, domoch, firemných priestoroch, no aj vo vilách a apartmánoch. Nový nábytok určite prinesie štýl a eleganciu a dodá priestoru atmosféru a moderný look. Obývacie steny zostavy sa hodia najmä do obývačky, s ich pomocou bude moderná a útulná. Pozrite si ponuku, ktorú pre vás máme a vyberte si štýl, ktorý sa vám páči, ladí a zmestí sa do miestnosti. Pokiaľ by ste potrebovali poradiť, alebo sa inak informovať o dodaní a dostupnosti, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás. Chcete sa pozrieť aj na sektorový nábytok? Kliknite SEM.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Obývacia stena SPACE

537,00 
Obývacia stena SPACE v nádhernom odtieni DUB RIVIERA - vyniká originalitou a komfortom. Štýlový nábytok rozhodne pozdvihne váš domov. Nechajte pôsobiť svoju fantáziu a zariaďte si obývačku podľa svojich vlastných predstáv. Našou prioritou je riadiť sa želaniami našich zákazníkov, a preto Vám prinášame širokú ponuku moderných obývacích zostáv, ktoré presne padnú do Vášho domova.

HERRY Obývacia stena

280,00 
Táto obývacia stena upúta svojim elegantným vzhľadom, jednoduchými a čistými líniami. Jej dizajn obohatí každú obývaciu izbu a stane sa jej výraznou dominantou.  Obývacia stena HERRY je k dispozícii vo farebnom prevedení biela.

Obývacia zostava JET II

244,00 
Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať našou krásnou obývačkovou zostavou JET II. Vytvorte si s nami harmóniu vášho domova.

Obývacia zostava ALVIN

326,00 350,00 
Obývacia stena ALVIN - nechajte pôsobiť svoju fantáziu a zariaďte si svoju obývačku podľa svojich vlastných predstáv. Našou prioritou predovšetkým je, že sa riadime prianím našich zákazníkov, a preto Vám prinášame širokú ponuku moderných obývacích zostáv, ktoré presne padnú do Vášho domova.