Spálňová zostava SILVANO – moderná elegancia

Manželská posteľ bude dominantou tejto zostavy nábytku s výborným dizajnom a vysokou kvalitou. Praktická a štýlová posteľ, ako aj zvyšok nábytku je vo farebnom prevedení biela matná + elegantný grafit. V cene postele je zarátaný záhlavok, LED osvetlenie, rošt a 2x nočný stolík. Priamo v objednávke si môžete zvoliť dodanie postele aj s matracom v rozmere 160 x 200 cm. Spálňová zostava SILVANO je cenovo zaujímavá a dizajnovo atraktívna pre každú spálňu. Priestor rozžiari a dodá mu štýlový, luxusný nádych plný komfortu. Pokiaľ túžite po novej spálni s kvalitným dizajnom, tento nábytok  je jednoznačne tou správnou voľbou.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

SILVANO Manželská posteľ

499,00 756,00 
Manželská posteľ SILVANO - s výborným dizajnom a kvalitou. Praktická posteľ vo farebnom prevedení biela matná / grafit.  V cene postele je zarátaný záhlavok, LED osvetlenie, rošt a 2x nočný stolík.  Celková šírka postele aj s nočnými stolíkmi je 256 cm. Matrac je potrebné dokúpiť v rozmere 160x200 cm.

SILVANO Komoda

238,00 
Moderná komoda do spálne SILVANO - s výborným dizajnom a kvalitou. Praktická komoda je vo farebnom prevedení biela matná / grafit. Korpusy aj dvierka sú vyrobené z kvalitnej DTD dosky odolnej voči vlhkosti a poškriabaniu. Hrúbka je 16 mm.

SILVANO Šatníková skriňa

646,00 
Moderná šatníková skriňa SILVANO- s výborným dizajnom a kvalitou. Praktická skriňa vo farebnom prevedení biela matná / grafit. Vnútro skrine je rozdelené na policovú a vešiakovú časť.