Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Skriňa so zrkadlom LUCA

507,00 
Farba- Biela / Grafit Výška- 214cm Šírka- 204cm Hlbka- 62cm Možnosť objednať aj bez zrkadla – cena 438€

Nočný stolík Anders

82,00 
Nočný stolík Anders - je to jednoduchý a praktický nočný stolík, ktorý obsahuje jednu  vysúvaciu zásuvku, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do spální svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.

Spálňová zostava Majorka

1.244,00 
Spálňová zostava Majorka -  vyniká originalitou a komfortom, pôsobí moderne, pričom dokáže zabezpečiť pravý pocit útulného domova. Moderná spálňová zostava MAJORKA  vyniká originalitou.

Spálňová zostava AMADIS 3

744,00 
Spálňová zostava AMADIS 3 vyniká svojou originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pocit bezpečia a útulného domova. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

Spálňová zostava ROYAL

862,00 
Spálňová zostava ROYAL vyniká originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pravý pocit útulného domova. Dokonalým doplnkom k štýlovému domu bude spálňa z kráľovskej série, ktorá je zachovaná v anglickom charaktere  

Spálňová zostava PROWANSJA

1.020,00 
Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému PROWANSJA. Vyniká originalitou a komfortom. Dôležitou súčasťou spálňovej zostavy je provensálsky štýl vďaka, ktorému pôsobí moderne a neodolateľne.

Spálňová zostava MONTANA

Vyniká originalitou a komfortom, zároveň pôsobí moderne. Výhodou spálňovej zostavy Montana je možnosť výberu postelí: Montana L2 a Montana L1. Nechajte sa inšpirovať práve systémom spálňovej zostavy MONTANA.

Spálňová zostava KORA

1.029,00 
Spálňová zostava KORA vyniká originalitou a komfortom. Výhodou spálňovej zostavy je možnosť výberu postele KORA KLS2 a  skriňou KORA KS3.

Spálňová zostava AGA

883,00 
Spálňová zostava AGA - Vďaka svojmu vysokému lesku vyniká svojím komfortom a originalitou. Svojím designom dokáže zabezpečiť pravé pohodlie a pocit rodinného domova .

Spálňová zostava AMADIS 2

718,00 
Spálňová zostava AMADIS 2 vyniká svojou originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pocit bezpečia a útulného domova.

Spálňová zostava AMADIS 1

727,00 
Spálňová zostava AMADIS 1 vyniká svojím farebným variantom, ktorý zabezpečuje pocit útulného domova a pohodlia. Svojím designom pripomína detskú izbu.

Spálňová zostava AGA 7

780,00 
Spálňová zostava vyniká svojím zaujímavým štýlom, ktorý na prvý pohľad pripomína detskú izbu. Svojou originalitou zabezpečuje nielen praktickú, ale aj funkčnú súčasť bytu.