Sedacie súpravy 3+1+1

Moderné sedacie súpravy 3+1+1 predstavujú elegantné a praktické riešenie do každej obývačky. Táto zostava sa skladá zo sedačky a dvoch kresiel. Prináša do miestnosti dostatok miesta na pohodlné sedenie pre všetkých. Usadíte tak nielen celú rodinu, ale aj návštevu. Sedačky sú navrhnuté s dôrazom na pohodlie i štýl. Na výber je rôzna farebnosť a ponuka látok. Táto konfigurácia sedenia ponúka flexibilitu v usporiadaní priestoru a umožňuje ľahkú komunikáciu medzi sediacimi. Vytvára príjemnú atmosféru pre rodinné stretnutia alebo večery s priateľmi. Vďaka kombinácii moderného dizajnu a funkčnosti sa sedačky 3+1+1 stávajú stredobodom pozornosti v obývacej izbe a prinášajú do priestoru nielen komfort, ale aj elegantný vizuálny dojem.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Sedacia súprava TORONTO 3+1+1

1.111,00 
Pohodlná sedacia súprava TORONTO 3+1+1  je vhodná do moderných interiérov. Jej dizajnové prevedenie zaujme aj náročnejších zákazníkov. Pohovka disponuje praktickým úložným priestorom. Tiež má možnosť rozkladu a je vhodná na príležitostné spanie. Sedacia súprava sa skladá z jednej pohovky a dvoch kresiel TORONTO.

Sedacia súprava LAHTI 3+1+1

1.199,00 
Sedacia súprava LAHTI 3+1+1 je krásna, moderná a jednoduchá pohovka, ktorá je vhodná do každého interiéru. Príjemné sedenie Vám zaručia pružína FALISTA+PUR PENA. Pohovka má funkciu rozkladu. Rozložením Vám vznikne plocha na spanie 125x195cm. Vášmu zraku určite neuniknú drevené nožičky , ktoré pôsobia aj ako dizajnový prvok. Ku kreslu  je zarátaný aj valčekový vankúš. Cena súpravy 3R +1 +1 bez taburetky.

Sedacia súprava DOMINO 3R11

1.140,00 
Sedacia súprava DOMINO 3R11 - vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi. Pohodlná a kvalitná pohovka patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej izby. V našej širokej ponuke nájdete pohovky nielen v modernom štýle.

Sedacia súprava BERGAMO 3R11

1.205,00 
Sedacia súprava BERGAMO 3R11  - vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi. Pohodlná a kvalitná pohovka patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej izby. V našej širokej ponuke nájdete pohovky nielen v modernom štýle.