Zobrazených 1–12 z 28 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Predsieň EVOKE

185,00 
Predsieň EVOKE - Kvalitný, moderný nábytok v kubickom dizajne vyrobený z materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a vlhkosti. Charakteristické hrubé korpusy vyrobené z MDF a potiahnuté fóliou. Hrany sú na predĺženie životnosti ohranené ABS páskou. Dub evoke sa vyznačuje jasnou kresbou dubového masív

Botník BALTIC

133,00 
Botník BALTIC patrí k prvkom štýlového sektoru BALTIC. Aj vďaka nemu si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BALTIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou.

Predsieň BALTIC

174,00 
Predsieň BALTIC  patrí k prvkom štýlového sektoru BALTIC. Aj vďaka nej si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BALTIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou

Botník AG60 AGA

99,00 109,00 
Botník AG60 AGA obsahuje dve výklopné zásuvky na odkladanie obuvi, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do predsiení.

Regál s policami AG24 AGA

69,00 
Regál s policami AG24 AGA obsahuje štyri police. Skrášlite vzhľad Vašej obývačky či detskej izby výberom tejto skrinky.

Regál s dvierkami AG17 AGA

156,00 160,00 
Regál s dvierkami AG17 AGA vyniká originalitou a komfortom.  Skrášlite vzhľad Vašej obývačky či detskej izby výberom tejto skrinky.

Vešiakový panel WP PROWANSJA

115,00 
Vešiakový panel WP PROWANSJA - obsahuje priestor na odkladanie oblečenia, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný je predovšetkým do predsiení a čakární.

Botník SNB PROWANSJA

211,00 
Botník SNB PROWANSJA  - obsahuje dve výklopné zásuvky  a jednu otvorenú poličku na odkladanie obuvi, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do predsiení.

Vysoká predsieňová skriňa S1D2S PROWANSJA

300,00 
Vysoká predsieňová skriňa S1D2S PROWANSJA -jednoduchá a moderná vysoká skriňa s úložným priestorom pre kabáty a topánky.

Predsieňová skrinka LWK PROWANSJA

200,00 
Predsieňová skrinka LWK PROWANSJA - jednoduchá a moderná lavička s úložným priestorom na topánky, ktorá zapadne do každej predsiene.

Regál MA06 MAJORKA

171,00 
Regál MA06 MAJORKA - je to jednoduchý a praktický regál, ktorý sa skladá z dvoch zatváracích častí, ktoré obsahujú štyri poličky, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.

Regál vysoký PA10 PANAMA

61,00 
Regál vysoký PA10 PANAMA - je to jednoduchý a praktický regál, ktorý sa skladá zo štyroch otvorených poličiek, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.