Sendvičové matrace – Sendvičový matrac z viacerých vrstiev

Sendvičové matrace sú moderným riešením, ktoré poskytuje telu komfort a pohodlie pri spánku. Skladajú sa z viacerých vrstiev rôznych materiálov. Taštičkové pružiny sa tak môžu kombinovať s pamäťovou penou či kokosovým vláknom. Sendvičový matrac dokáže často minimalizovať prenos pohybu pri spánku. Budete sa tak minimálne rušiť. Pohodlie, uvoľnenie a príjemnosť nového matraca dokáže vo významnej miere ovplyvniť aj celkovú spánkovú rutinu. Z ponuky si môžete objednať rozmer, ktorý je vhodný pre vašu posteľ, prípadne si u náš môžete objednať aj moderné a komfortné postele a rošty. Radi vám poradíme i zodpovieme vaše otázky.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Matrac FYZIO PLUS 1+1

427,00 
Matrac FYZIO PLUS
  • taštičkové jadro dokonale kopíruje tvar ľudského tela, je zložené z malých samostatných pružiniek v siedmych zónach tvrdosti čo zvyšuje ortopedický efekt
  • matrac dvojitej tuhosti jednostranným použitím kvalitnej prírodnej kokosovej vrstvy
  • vysoko ortopedická a antialergická funkčnosť matraca
  • odporúčaný rošt pevný
  • štandardné vyhotovenie v poťahu - SILVER
Tento produkt sa dá zakúpiť len platobnou kartou alebo vopred prevodom na účet! Cena platí len pre 1+1 !!

matrac ZERO 1+1

297,00 
Matrac ZERO - sendvičový matrac s obojstrannou sedem zónovou, rôzne tuhou profiláciou kvalitnej PUR peny
  • obojstranne použiteľný a cenovo výhodný zdravotný matrac
  • povrch matrac obojstranne tvarovaný do nopov, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky a uvoľňujú svalstvo počas spánku
  • odporúčaný rošt lamelový
  • štandartné vyhotovenie v poťahu - CHLOE AKTIV
Tento produkt sa dá zakúpiť len platobnou kartou alebo vopred  prevodom na účet! Cena platí pre 1+1!!

Matrac IVANA MARBLE

166,00 323,00 

Matrac Ivana Marble je vybavený poťahom Marble. Kvalitný poťah v šedobielom reliéfnom dizajne je vyrobený z úpletu o vysokej gramáži a podšitý rúnom. Vďaka spojeniu týchto materiálov vytvára na povrchu plastickú štruktúru, ktorá je jemná a príjemná na dotyk. Matrac je vybavený snímateľným a prateľným poťahom so zipsom. Tuhosť matraca H2.

Matrac THOR

274,00 427,00 
Dokonalosť jadra matraca Thor je daná predovšetkým päť centimetrovou hornou vrstvou z viskoelastickej pamäťovej peny, ktorá užívateľovi prinesie vysoký komfort.

Matrac RIANA

154,00 280,00 
Matrac Riana je vybavený poťahom Marble. Kvalitný poťah v šedobielom reliéfnom dizajne je vyrobený z úpletu o vysokej gramáži a podšitý rúnom. Vďaka spojeniu týchto materiálov vytvára na povrchu plastickú štruktúru, ktorá je jemná a príjemná na dotyk. Matrac je vybavený snímateľným a prateľným poťahom so zipsom.

Matrac LINDA

122,00 282,00 
Sendvičový matrac Linda je vyrobený z troch vrstiev kvalitných pien. Prvú vrstvu tvorí visco alebo tzv. Lenivá pena, druhá a tretia vrstva je vyrobená z polyuretánovej peny.