Zobrazených 1–12 z 99 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Komoda K2D2S XL

234,00 
Komoda K2D2S XL je nábytok, ktorý nájde svoje ideálne miesto v obývacej izbe, spálni alebo kancelárii. Prítomnosť dvoch uzavretých častí a výklenkov umožní nielen triediť príslušenstvo každodenného používania, ale  aj zdôrazniť rôzne druhy dekorácií alebo pamiatok

Komoda K2D4S XL

261,00 
Komoda K2D4S XL je nábytok, ktorý nájde svoje ideálne miesto v obývacej izbe, spálni alebo kancelárii. Prítomnosť dvoch uzavretých častí a výklenkov umožní nielen triediť príslušenstvo každodenného používania, ale  aj zdôrazniť rôzne druhy dekorácií alebo pamiatok

Komoda K4S XL

214,00 
Komoda K4S XL je nábytok, ktorý umožní triediť prvky každodenného používania, tak aj oblečenia. Pevná konštrukcia vyrobená z odolnej voči poškodeniu a vplyvu slnečného žiarenia nábytkovej dosky, zaisťuje dlhoročnú spokojnosť s nákupom.

Komoda K4SD MALTA

176,00 
Komoda K4SD MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Komodu je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Komoda K3S MALTA

177,00 
Komoda K3S MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Komodu je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Komoda K2D MALTA

235,00 
Komoda K2D MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Komodu je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Komoda K2DP MALTA

231,00 
Komoda K2DP MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Komodu je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Komoda RS6 BOSTON

273,00 
Komoda RS6 BOSTON. Je vyrobený z kvalitného lamina LTD vo farbe borovice nordické, horná doska je v dekore dubu Lefkas. Komoda sa skladá zo šiestich zásuviek v dvoch radoch a troch otvorených poličiek. Výraznými prvkami regálu sú kovové madlá na jednotlivâch zásuvkách.

Komoda R2S BOSTON

173,00 
Komoda R2S BOSTON. Je vyrobený z kvalitného lamina LTD vo farbe borovice nordické, horná doska je v dekore dubu Lefkas. Regál sa skladá z dvoch zásuviek, dvoch poličiek a delené hornej časti na jednotlivé malé priehradky. Výraznými prvkami regálu sú kovové madlá na zásuvkách.

Komoda K4S BOSTON

175,00 
Komoda K4S BOSTON. Je vyrobená z lamina LTD. Komoda poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe štyroch zásuviek. Zásuvky majú drobné úchyty pre ľahšiu manipuláciu. Dostatok voľného miesta ponúka aj horná doska. Ľahká kresba dreva podčiarkuje prírodný vzhľad komody.

Komoda K3D3S BOSTON

298,00 
Komoda K3D3S BOSTON. Je vyrobená z lamina LTD. Komoda poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe troch zásuviek a troch skriniek, ktoré sú opatrené rebrovanými dvierkami. Dvierka i zásuvky majú drobné úchytky. Dostatok voľného miesta ponúka aj horná doska. Ľahká kresba dreva podčiarkuje prírodný vzhľad komody.

Komoda K2D4S BOSTON

298,00 
Komoda K2D4S BOSTON. Je vyrobená z lamina LTD. Komoda poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe štyroch zásuviek a dvoch skriniek, ktoré sú opatrené rebrovanými dvierkami. Dvierka i zásuvky majú drobné úchytky. Dostatok voľného miesta ponúka aj horná doska. Ľahká kresba dreva podčiarkuje prírodný vzhľad komody.