Komoda – Komoda pod TV – Komoda biela pre váš domov

Komoda je v modernom interiéri vynikajúcim a praktickým nábytkom, ktorý nielenže pridáva estetickú hodnotu, ale zároveň poskytuje efektívny úložný priestor. Svojím dizajnom a variabilitou úložného priestoru sa komody stali výborným riešením pre organizáciu rôznych predmetov v domácnosti. Vyhľadávané sú aj komody pod TV alebo komoda biela. Využívajú sa nielen v spálňach, ale aj v obývačke či chodbe. Moderné komody majú atraktívne dizajn a čisté línie. Prispievajú tak k atmosfére celej miestnosti. Vybrať si môžete z rôznych tvarov, materiálov a farebného prevedenia. Komoda je zároveň súčasťou celého sektoru, takže môžete mať aj vitríny či konferenčné stolíky v rovnakom štýle. Objednajte si štýlový moderný nábytok za skvelé ceny.

Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Komoda 120 SPACE

174,00 
Komoda 120 SPACE s moderným dizajnom a v krásnej farbe dub riviera. Komoda je štvordverová a otvára sa prostredníctvom podlhovastých úchytiek, ktoré sú kovové. Je zhotovená s ABS hranami a patrí do zostavy SPACE. Môžete ju kombinovať s ďalším moderným nábytkom. Pre nádherný interiér!

Komoda 155 SPACE

249,00 277,00 
Komoda 155 SPACE  je modernou komodou v nádhernej farbe dub riviera, ktorá zapadne aj do tradičnej domácnosti, a to najmä kvôli svojmu dizajnu a štýlovému prevedeniu. Farba komody je dub riviera. Lacná komoda zaručene vynikne v každom interiéri.

Komoda 160 NORDI

335,00 
Komoda 160 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Komodu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene.

Komoda 107 NORDI

251,00 
Komoda 107 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Komodu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene.

Komoda nízka 100 NORDI

342,00 
Komoda nízka 100 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Komodu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene. Táto komoda v škandinávskom štýle je obohatená o úložný priestor, ktorý tvoria tri zásuvky na pravej strane a na ľavej strane je jednodverová skrinka s vloženou poličkou.

HERRY Komoda 180

228,00 
Moderná a funkčná komoda HERRY, ideálna ako pre väčšie, tak i pre menšie priestory. Obsahuje ABS hrany. Komoda HERRY je dostupná vo farebnom prevedení biela

LEON Komoda 80

215,00 
Komoda patrí do zostavy LEON. Je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, poškrabaniu i vysokej teplote. Nábytok obsahuje ABS hrany. Plnia ochrannú funkciu.

LEON Komoda 140

269,00 
Komoda 140 LEON je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, vysokej teplote aj poškrabaniu.

LEON Komoda 120

214,00 231,00 
Komoda LEON je k dispozícii vo farebnom prevedení dub sonoma. Ku komode je možné doobjednať 1 - bodové biele LED osvetlenie, ktoré zvýrazní predmety v komode.  Komoda je trojdverová. Úchytky na dvierkach sú plastové a majú podlhovastý tvar.

KSANTO Komoda 93

169,00 
KSANTO Komoda 93 je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Komoda obsahuje štyri praktické zásuvky. Komoda sa dodáva v demonte. Komoda sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy KSANTO.

SILVANO Komoda

238,00 
Moderná komoda do spálne SILVANO - s výborným dizajnom a kvalitou. Praktická komoda je vo farebnom prevedení biela matná / grafit. Korpusy aj dvierka sú vyrobené z kvalitnej DTD dosky odolnej voči vlhkosti a poškriabaniu. Hrúbka je 16 mm.

AMSTERDAM Komoda 138

307,00 
Komoda patrí do zostavy AMSTERDAM. Komoda je vyrobená v industriálnom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Komoda obsahuje úložný priestor chránený jednými dvierkami a štyrmi zásuvkami.