Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Taburetka LAHTI

117,00 
Taburetka LAHTI je v modernom a dizajnovom prevedení. Je vhodná ku atraktívnemu kreslu LAHTI. Taburetka je vyplnená PUR penou v spojení s vlnovcovou pružinou. Je čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. Nožičky sú vysoké, v elegantnom prevedení, vyrobené z dreva.

Taburetka ELBA

197,00 
Taburetka ELBA - Stále chýba jedinečný kus nábytku, ktorý sa okamžite stane výborným doplnkom obývacej izby? Taburetka nepochybne ideálne doplní vašu sedaciu súpravu a vy si môžete plnými dúškami užívať relax pri televízii. Nemenej dôležité je elegantný a čisté prevedenie, vďaka ktorému sa hodí do každého interiéru. Ak sa chcete zariadiť podľa svojho vkusu a štýlu, môžete si zvoliť variant látky, ktorá sa hodí práve do vášho interiéru.

Taburetka Sewilla

71,00 
Krásná a pohodlná taburetka z kolekcie Sewille. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko elastickej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).

Taburetka PARIS s úložným priestorom

88,00 
Taburetka PARIS s úložným priestorom - pohodlná taburetka s nožičkami v  modernom dizajne dokonale zapadne do každej obývačky. PARIS zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých je dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interiéru.

Taburetka otváracia

31,00 
Taburetka otváracia - moderná jednoduchá taburetka, ktorá je dostupná v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.

Taburetka M

14,00 
Taburetka M - moderná a jednoduchá taburetka, ktorá je dostupná  v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.

Taburetka D

17,00 
Taburetky môžu poslúžiť ako doplnok k sedacej súprave.  Dostupné v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.