Zobrazených 1–12 z 44 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Pracovná doska 1bm

55,00 
Pracovná doska ku kuchyni. Vyberte si svoj rozmer, pokiaľ chcete umiestniť jeden kus pracovnej dosky na viac kusov dolných kuchynských skriniek stojacich vedľa seba. Doska je hlboká 60 cm, vysoká je 3,8 cm, vybavená odolnými ABS hranami.

Pracovná doska rohová 1bm

118,00 
Pracovná doska rohová ku kuchyni. Vyberte si svoj rozmer, pokiaľ chcete umiestniť jeden kus pracovnej dosky na viac kusov dolných kuchynských skriniek stojacich vedľa seba. Doska je hlboká 60 cm, vysoká je 3,8 cm, vybavená odolnými ABS hranami.

Vysoká skrinka KZPWL/P na vstavanú rúru LOARA

245,00 
Vysoká skrinka KZPWL/P na vstavanú rúru LOARA - vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Dvierka na umývačku riadu KZZ60 LOARA

97,00 
Dvierka na umývačku riadu KZZ60 LOARA - vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Dvierka na umývačku riadu KZZ45 LOARA

61,00 
Dvierka na umývačku riadu KZZ45 LOARA - vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Dolná skrinka K60DL/P s dvierkami LOARA

159,00 
Dolná skrinka K60DL/P s dvierkami LOARA - vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Potravinová skriňa KZG60L/P LOARA

251,00 
Potravinová skriňa KZG60L/P LOARA vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Potravinová skriňa KZG40L/P LOARA

211,00 
Potravinová skriňa KZG40L/P LOARA vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Chladničková skriňa KZC5L/P LOARA

199,00 
Chladničková skriňa KZC5L/P LOARA - vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Horná skrinka rohová KNG LOARA

109,00 
Horná skrinka rohová KNG LOARA-  vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne a príjemne. Príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Horná skrinka K90G s dvierkami LOARA

155,00 
Horná skrinka K90G s dvierkami LOARA - vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.

Dolná skrinka K80DSF so šuflíkom a dvierkami LOARA

136,00 
Dolná skrinka K80DSF so šuflíkom a dvierkami LOARA - vyniká originalitou a komfortom. Len s našou kuchyňou sa budete cítiť pohodlne, príďte sa presvedčiť a u nás nájdete širokú ponuku kuchynského sektoru, kde môžete zdokonaľovať svoje kulinárske zručnosti.