Sedačky do L – Sedačka L pre vašu obývačku

Ak potrebujete veľa miesta na sedenie, ale nemáte priestor na dlhú troj alebo štvormiestnu pohovku, vyberte si sedacie súpravy do L. Sú ideálne na to, aby sa rodina a priatelia mohli stretávať a pohodlne si posedieť, s dostatkom miesta pre každého. Dajú sa veľmi dobre umiestniť v obývačke a doplniť konferenčným stolíkom. Predstavujú skvelý spôsob, ako efektívne využiť priestor a poskytnúť si maximálny komfort. Navyše vyzerajú štýlovo, elegantne a luxusne.
Výhodou je aj rozkladanie sedacích súprav. Ak k vám chodia návštevy a priatelia pravidelne, môže byť rozkladacia sedačka skvelý pomocník, ako im ponúknuť pohodlný nocľah.  Rozmery sedačky do L samé o sebe zabezpečujú výrazný komfort. Rozloženie z nej navyše urobí posteľ, ideálnu na príležitostné spanie. Nezabudnite sa však uistiť, že máte správny typ rohovej sedačky. Dodávajú sa v ľavej alebo pravej konfigurácii, je preto dôležité, aby ste si vybrali ten správny typ pre vašu izbu.

Zobrazených 1–12 z 42 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Rozkladacia sedacia súprava Lukrecia

1.329,00 
Moderná rozkladacia sedacia súprava Lukrecia zaujme predovšetkým elegantným dizajnom. Sedačka je praktická a rozkladacia s úložným priestorom, vhodná do moderného interiéru. Sedačka Lukrecia nemusí byť umiestnená v rohu pri stene, vďaka čalúnenej chrbtovej časti vynikne aj vo voľnom priestore, ale aj v menších obývačkách.

Sedacia súprava Flora M

1.002,00 
Moderná sedacia súprava Flora M zaujme predovšetkým kubickým dizajnom. Sedačka je rozťahovacia s úložným priestorom a vhodná je do moderného interéru. Sedačka Flora M nemusí byť utiahnutá v rohu pri stene, vďaka čalúnenej chrbtovej časti vynikne v priestore.

Sedacia súprava Brenda

993,00 
Moderná sedacia súprava Brenda v klasickom dizajne, sedačka je rozťahovacia s úložným priestorom. Sedačka Brenda nemusí byť utiahnutá v rohu pri stene, vďaka čalúnenej chrbtovej časti vynikne v priestore.

Sedacia súprava Brita L

Original price was: 1.652,00 €.Current price is: 1.398,00 €.
Sedacia súprava Brita L nepochybne splní vaše predstavy a vy si môžete plnými dúškami užívať komfort pri televízii. Nemenej dôležité je vkusné a jednoduché prevedenie, vďaka ktorému sa sedačka hodí do každého interiéru. Ak sa chcete zariadiť podľa svojho vkusu a štýlu, môžete si zvoliť variant látky, ktorá sa hodí práve do vášho interiéru.

Sedacia súprava Beatrice M

1.025,00 
Sedacia súprava Beatrice M v modernom dizajne, luxusné prevedenie za dostupnú cenu. Na výrobu sa používajú vysoko kvalitné výstielky sedáku s vlnovcovými pružinami. Sú navrhnuté podľa najnovších ergonomických princípov a testujú sa na vysokú spolahlivosť a životnosť. Dostupný je veľký výber poťahových látok pre každého.

Sedacia súprava Brita M

1.266,00 
Elegantná, štýlová, plná energie, s puncom kvality. To sú vlastnosti, ktoré charakterizujú luxusnú sedaciu súpravu Brita M. Rohová sedačka Brita M zaujme na prvý pohľad. Je prepracovaná do posledných detailov. Na výrobu boli použité materiály špičkovej kvality. Sedačka je stabilná vďaka drevenému rámu. Konštrukciu dopĺňajú prvky z prvotriednej drevotriesky. Stredne mäkké sedenie má za následok PUR pena a vlnovcová pružina Falista. Zaujme tiež atypická opierka na ruky a vysoké kovové nohy.

Sedacia súprava Bonita

Original price was: 1.352,00 €.Current price is: 1.113,00 €.
Moderná sedacia súprava Bonita  vo výbornej kvalite prevedenia. Sedačka je rozťahovacia s úložným priestorom - pod otomanom, s nastaviteľnými opierkami na hlavu. Sedačka Bonita  nemusí byť utiahnutá v rohu pri stene, vďaka čalúnenej chrbtovej časti vynikne v priestore. Je možné objednať ľavé alebo pravé prevedenie.

Sedacia súprava Grácia

1.037,00 
Sedacia súprava Grácia v modernom dizajne. Vysoká kvalita, luxusné prevedenie za dostupné ceny. Na výrobu sa používajú vysoko kvalitné výstelky sedáku s vlnovcovými pružinami. Sú navrhnuté podľa najnovších ergonomických princípov a testujú sa na vysokú spoľahlivosť a životnosť.

Sedacia súprava Gordon

949,00 
Sedacia súprava Gordon sa vyznačuje moderným designom, vysokým komfortom a funkčnosťou. Zaručuje nielen pohodlné miesto na odpočinok, ale umožňuje vytvoriť aj štýlovú obývaciu izbu. Možnosť rozloženia pohovky vám poskytne ďalší priestor na relaxáciu a v prípade návštevy sa nemusíte obávať o miesto na spanie.

Sedacia súprava Vivien

1.006,00 
Sedacia súprava Vivien dokonale zapadne do vašej obývačky a vďaka množstvu odnímateľných, voľne ložených vankúšov jej dodá útulné a pohostinné prostredie Elegantný dizajn sedacej súprave dodávajú trendové vysoké čierne nožičky. Výplň sedacej súpravy tvorí vysokoelastická PUR pena, ktorá v kombinácii s pružinami FALISTA poskytuje vysoký komfort sedenia.

Sedacia súprava Korina I

1.582,00 
Sedacia súprava Korina I – bezpochyby moderný, jedinečný dizajn, pohodlie a funkčnosť sú vlastnosťami, ktoré najlepšie charakterizujú masívny nábytok značky Korina . Každý kus má nastaviteľné opierky hlavy a lakťové opierky a niektoré z nich majú aj funkcie spánku a úložný box na posteľ čo dodatočne zvyšuje ich užitočnosť. Množstvo variácií znamená , že každý si nájde dokonalý kus nábytku , ktorý sa bez pochyby stane hviezdou každej obývacej izby.

Sedacia súprava Korina mini

1.362,00 
Sedacia súprava Korina MINI – Bezpochyby moderný, jedinečný dizajn, pohodlie a funkčnosť sú vlastnosťami, ktoré najlepšie charakterizujú masívny nábytok značky Korina . Každý kus má nastaviteľné opierky hlavy a lakťové opierky a niektoré z nich majú aj funkcie spánku a úložný box na posteľ čo dodatočne zvyšuje ich užitočnosť. Množstvo variácií znamená , že každý si nájde dokonalý kus nábytku , ktorý sa bez pochyby stane hviezdou každej obývacej izby.