Ak potrebujete veľa miesta na sedenie, ale nemáte priestor na dlhú troj alebo štvormiestnu pohovku , môže vám pomôcť rohová sedacia súprava. Sú ideálne na to, aby sa rodina mohla stretnúť a pohodlne posedieť, s dostatkom miesta pre každého, plus pár priateľov. Sú usporiadané okolo štýlového konferenčného stolíka a predstavujú skvelý spôsob, ako efektívne využiť priestor a poskytujú maximálny komfort.
Výhodou je rozkladanie sedacích súprav. Ak ste typ človeka, u ktorého sa pravidelne zdržiavajú hostia, môže to byť dobrý spojenec.  Rozmery rohovej pohovky samy o sebe zabezpečujú značné pohodlie, ale jej
rozloženie  z nej urobí posteľ , ideálnu na príležitostné spanie pre nečakaných návštevníkov.
Nezabudnite sa uistiť, že máte správny typ rohovej pohovky. Dodávajú sa v ľavej alebo pravej konfigurácii, takže je dôležité, aby ste si vybrali ten správny typ pre vašu izbu.

Zobrazených 1–12 z 51 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Sedacia súprava GLAM

1.037,00 
Sedacia súprava GLAM v modernom dizajne. Vysoká kvalita, luxusné prevedenie za dostupné ceny. Na výrobu sa používajú vysoko kvalitné výstelky sedáku s vlnovcovými pružinami. Sú navrhnuté podľa najnovších ergonomických princípov a testujú sa na vysokú spoľahlivosť a životnosť.

Sedacia súprava GLOS

1.016,00 
Sedacia súprava GLOS v modernom dizajne. Vysoká kvalita, luxusné prevedenie za dostupné ceny. Na výrobu sa používajú vysoko kvalitné výstelky sedáku s vlnovcovými pružinami. Sú navrhnuté podľa najnovších ergonomických princípov a testujú sa na vysokú spoľahlivosť a životnosť.

Sedacia súprava GOLD

949,00 
Sedacia súprava GOLD sa vyznačuje moderným designom, vysokým komfortom a funkčnosťou. Zaručuje nielen pohodlné miesto na odpočinok, ale umožňuje vytvoriť aj štýlovú obývaciu izbu. Možnosť rozloženia pohovky vám poskytne ďalší priestor na relaxáciu a v prípade návštevy sa nemusíte obávať o miesto na spanie.

Sedacia súprava PINK

1.098,00 
Sedacia súprava PINK vás očarí svojím nadčasovým prevedením, vďaka ktorému sa hodí do akéhokoľvek interiéru. Podľa potreby si zvoľte prevedenie pravého či ľavého rohu. Ak sa chcete zariadiť podľa svojho vkusu a štýlu, môžete si zvoliť variant látky, ktorá sa hodí práve do vášho interiéru.

Sedacia súprava LAZY

1.002,00 
Sedacia súprava LAZY  v modernom dizajne. Vysoká kvalita, luxusné prevedenie za dostupné ceny. Na výrobu sa používajú vysoko kvalitné výstelky sedáku s vlnovcovými pružinami. Sú navrhnuté podľa najnovších ergonomických princípov a testujú sa na vysokú spoľahlivosť a životnosť.

Sedacia súprava VITON

1.006,00 
Sedacia súprava VITON dokonale zapadne do vašej obývačky a vďaka množstvu odnímateľných, voľne ložených vankúšov jej dodá útulné a pohostinné prostredie Elegantný dizajn sedacej súprave dodávajú trendové vysoké čierne nožičky. Výplň sedacej súpravy tvorí vysokoelastická PUR pena, ktorá v kombinácii s pružinami FALISTA poskytuje vysoký komfort sedenia.

Sedacia súprava KORFU I

1.582,00 
Sedacia súprava KORFU I – bezpochyby moderný, jedinečný dizajn, pohodlie a funkčnosť sú vlastnosťami, ktoré najlepšie charakterizujú masívny nábytok značky KORFU. Každý kus má nastaviteľné opierky hlavy a lakťové opierky a niektoré z nich majú aj funkcie spánku a úložný box na posteľ čo dodatočne zvyšuje ich užitočnosť. Množstvo variácií znamená , že každý si nájde dokonalý kus nábytku , ktorý sa bez pochyby stane hviezdou každej obývacej izby.

Sedacia súprava KORFU mini

1.362,00 
Sedacia súprava KORFU MINI – Bezpochyby moderný, jedinečný dizajn, pohodlie a funkčnosť sú vlastnosťami, ktoré najlepšie charakterizujú masívny nábytok značky KORFU. Každý kus má nastaviteľné opierky hlavy a lakťové opierky a niektoré z nich majú aj funkcie spánku a úložný box na posteľ čo dodatočne zvyšuje ich užitočnosť. Množstvo variácií znamená , že každý si nájde dokonalý kus nábytku , ktorý sa bez pochyby stane hviezdou každej obývacej izby.

Sedacia súprava KORFU

1.266,00 
Sedacia súprava  KORFU – Bezpochyby moderný, jedinečný dizajn, pohodlie a funkčnosť sú vlastnosťami, ktoré najlepšie charakterizujú masívny nábytok značky KORFU. Každý kus má nastaviteľné opierky hlavy a lakťové opierky a niektoré z nich majú aj funkcie spánku a úložný box na posteľ čo dodatočne zvyšuje ich užitočnosť. Množstvo variácií znamená , že každý si nájde dokonalý kus nábytku , ktorý sa bez pochyby stane hviezdou každej obývacej izby.

Sedacia súprava GALÍCIO

1.416,00 
Sedacia súprava GALÍCIO je kombináciou pohodlia a funkčnosti. Moderný dizajn dokonale vyplní interiér vašej miestnosti. Je tam inovatívny prispôsobený systém opieracích častí, ktorí Vám umožni pohodlne sa oprieť po náročnom dni. Tento model bol vybavený aj funkciou spánku aby sa na ňom lepšie spalo taktiež veľkým úložným priestorom.

Sedacia súprava COLIN

1.345,00 
Sedacia súprava COLIN – moderná rohová súprava so  zaujímavým dizajnom a štýlovým vzhľadom , ktorý naplní každú obývaciu izbu. Nastaviteľné opierky hlavy, ergonomicky profilované operadlo a mäkka opierka rúk zaručujú vynikajúci komfort. Tento model je vybavený funkciou spánku, čo nepochybne zvyšuje jeho funkčnosť.

Sedacia súprava BOSCO

1.092,00 
Sedacia súprava BOSCO  je kombinovaná s modernosťou a s nádychom klasického štýlu. Jednoduchý Škandinávsky štýl bude perfektne pasovať do Vašej obývačky. Tento jednoduchý dizajn môže dodať príjemnú a pohostinnú atmosféru. Sedacia časť a vankúše Vám umožní poriadne sa zrelaxovať po dlhom náročnom dni - a funkcia inteligentného skrytého spánku Vám zaistí, že Vás nikdy neprekvapia neočakávaní hostia.