Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

LEON Vitrína nízka

226,00 242,00 
Nízka vitrína LEON je vyrobená vo farbe dub sonoma. Vitrína je nižšia. Môžete ju kombinovať s nábytkom LEON. Vitrína je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, poškrabaniu i vysokej teplote.

LEON Vitrína vysoká

265,00 287,00 
Vo vitríne sú police, ktoré sú chránené dvierkami. Pravé dvere sú presklené. K vitríne je možné doobjednať 2-bodové biele LED osvetlenie.

AMSTERDAM Vitrína nízka

364,00 399,00 
Nízka vitrína patrí do zostavy AMSTERDAM. Vitrína je vyrobená v industriálnom štýle a je bezúchytková. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Nízka vitrína je k dispozícii aj s 2-bodovým LED PC mini osvetlením.

AMSTERDAM Vitrína vysoká

296,00 319,00 
Vysoká vitrína patrí do zostavy AMSTERDAM. Vitrína je vyrobená v industriálnom štýle a je bezúchytková. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Vysoká vitrína je k dispozícii aj s LED osvetlením.

ALMOND Vitrína visiaca

140,00 181,00 
Visiaca vitrína patrí do zostavy ALMOND. Vitrína je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková.Systém otvárania je "push to open". Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
Visiaca vitrína je k dispozícii aj s 1-bodovým bielym LED osvetlením.

ALMOND Vitrína nízka

177,00 223,00 
Nízka vitrína patrí do zostavy ALMOND. Vitrína je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je "push to open". Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
Nízka vitrína je k dispozícii aj s 1-bodovým bielym LED osvetlením.

ALMOND Vitrína vysoká

192,00 242,00 
Jednoduchý biely nábytok patrí k nadčasovým doplnkom nášho domova. A keď sa k nemu pridá aj kúsok dreveného dekoru vznikne príjemý s pocitom hrejivosti a útulnosti domova. Vysoká vitrína patrí do zostavy ALMOND. Vitrína je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je "push to open". Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Vysoká vitrína je k dispozícii aj s 2-bodovým bielym LED osvetlením.

Stolička EZO

411,00 
Moderné kreslo EZO so zaujímavými tvarmi. Extrémne pohodlný model môže byť použitý v obývacej izbe, kancelárii, čakárni alebo v kuchyni ako jedálenská stolička.