Zobrazených 1–12 z 22 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Polica P1 XL

31,00 
Polica P1 XL je nábytok ideálny nielen do obývacích a kancelárskych priestorov, ale tiež aj do spální. Ako elegantný doplnok miestnosti umožní zdôrazniť najkrajšie rodinné pamiatky, umiestniť knihy alebo dokumenty.

Polica W1 MALTA

63,00 
Polica W1 MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Policu je možné objednať vo farebnom prevedení Dub Artisan.
Vďaka kvalitnému materiálnu, z ktorého je polica vyrobená, vám nábytok bude slúžiť počas dlhých rokov.

Polica RENE

33,00 
Polica RENE - Sektorový nábytok Rene je vhodný na zariadenie obývačky, jedálne alebo detskej izby. Nábytok je navrhnutý tak, aby pri čelnom pohľade na korpusy pôsobil masívne a pevne. Hravo poslúži ako dobrý pomocník na vystavenie kníh, dekorácií alebo čohokoľvek, čo si na ňu budete potrebovať odložiť.

Polica NORDI

68,00 
Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Policu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene. Hravo poslúži ako dobrý pomocník na vystavenie kníh, dekorácií alebo čohokoľvek, čo si na ňu budete potrebovať odložiť. Polica je dodávaná v demonte.

Polica FLOW

28,00 
Polica FLOW - Moderný sektorový nábytok do obývačky FLOW. Súčasné trendy pri zariaďovaní interiéru obývačky plnohodnotne spĺňa nábytok FLOW - jednoduchosť, precíznosť, jemný nádych minimalizmu, kvalita prevedenia. Farebné prevedenie sa spolieha na kontrast dubu artisan a perlovej čiernej. Na výrobu bol použitý kvalitný materiál, hrany sú na predĺženie životnosti olepené ABS páskou.

Polica EVOKE

30,00 
Polica EVOKE - Kvalitný, moderný nábytok v kubickom dizajne vyrobený z meriálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a vlhkosti. Charakteristické hrubé korpusy sú vyrobené z MDF a sú potiahnuté fóliou. Hrany sú na predĺženie životnosti ohranené ABS páskou.  Dub evoke sa vyznačuje jasnou kresbou dubového masívu.

Polica BALTIC

33,00 
Polica BALTIC patrí k prvkom štýlového sektoru BASIC. Aj vďaka neJ si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Farebné prevedenie je v teplom drevenom dekore Jackson Hickory.  Závesná polička je v jednoduchom prevedení. Je vhodná na uloženie rôznych dekorácií, kníh a podobne.

LEON Polica

88,00 
Polica je zaradená do zostavy LEON. Je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je ľahký, pevný a odolný voči vlhkosti, vysokej teplote aj poškrabaniu. Nábytok obsahuje ochranné hrany - ABS. Polica je k dispozícii vo farbe dub sonoma. Polica obsahuje tri odkladacie okná.

ALMOND Polica 138

53,00 54,00 
Polica patrí do zostavy Arco. Polica je vyrobená v kubickom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
  • Rozmery police ŠxVxH: 138 x 20 x 20 cm

ARTISAN Polica

68,00 
Polica ARTISAN sa stane pútačom pozornosti vo vašej obývačke vďaka svojmu štýlovému prevedeniu s kovovými úchytkami. Stenu dizajnovo dotvorí a poslúži na uloženie fotografií, kníh či rôznych suvenírov.

Polica s LED AG12 AGA

104,00 
Polica s LED AG12 AGA obsahuje policu s LED osvetlením na odkladanie maličkostí, pričom vyniká originalitou a komfortom. Skrášlite vzhľad Vašej obývačky či detskej izby výberom tejto skrinky.

Polica P1 BRILLO

46,00 
Nástenná polica P1 BRILLO - polica, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou. Jednoduchá forma systému BRILLO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.