Police – Polica do interiéru či kancelárie

Nejaký ten úložný priestor navyše, ktorý by bol praktický a zároveň by vytvoril zaujímavý dizajn, sa vždy bude hodiť. Police sú jedným z riešení. Môžu ladiť s nábytkom, ktorý v miestnosti už je, alebo byť úplne samostatným dizajnovým prvkom a zažiariť. Polica býva súčasťou celého sektoru nábytku. V podobnom štýle a prevedení si tak viete kúpiť aj iné kúsky, ako je napríklad skriňa, stolík či šatník. Polička neslúži však iba na knihy. Vystaviť si svoje osobné veci, fotografie či skvostné umelecké diela môže byť naozaj výborným oživením miestnosti aj vašej nálady. Vhodne rozmiestnené v interiéri budú pôsobiť exkluzívne, moderne a dadajú miestnosti naozaj originálny vzhľad.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Polica NORDI

68,00 
Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Policu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene. Hravo poslúži ako dobrý pomocník na vystavenie kníh, dekorácií alebo čohokoľvek, čo si na ňu budete potrebovať odložiť. Polica je dodávaná v demonte.

Polica FLOW

28,00 
Polica FLOW - Moderný sektorový nábytok do obývačky FLOW. Súčasné trendy pri zariaďovaní interiéru obývačky plnohodnotne spĺňa nábytok FLOW - jednoduchosť, precíznosť, jemný nádych minimalizmu, kvalita prevedenia. Farebné prevedenie sa spolieha na kontrast dubu artisan a perlovej čiernej. Na výrobu bol použitý kvalitný materiál, hrany sú na predĺženie životnosti olepené ABS páskou.

Polica BALTIC

33,00 
Polica BALTIC patrí k prvkom štýlového sektoru BASIC. Aj vďaka neJ si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Farebné prevedenie je v teplom drevenom dekore Jackson Hickory.  Závesná polička je v jednoduchom prevedení. Je vhodná na uloženie rôznych dekorácií, kníh a podobne.

LEON Polica

88,00 
Polica je zaradená do zostavy LEON. Je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je ľahký, pevný a odolný voči vlhkosti, vysokej teplote aj poškrabaniu. Nábytok obsahuje ochranné hrany - ABS. Polica je k dispozícii vo farbe dub sonoma. Polica obsahuje tri odkladacie okná.

ALMOND Polica 138

53,00 54,00 
Polica patrí do zostavy Arco. Polica je vyrobená v kubickom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
  • Rozmery police ŠxVxH: 138 x 20 x 20 cm