Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Stolička EZO

411,00 
Moderné kreslo EZO so zaujímavými tvarmi. Extrémne pohodlný model môže byť použitý v obývacej izbe, kancelárii, čakárni alebo v kuchyni ako jedálenská stolička.

Jedálenská stolička KRZ1 KORA

107,00 
Jedálenská stolička KRZ1 KORA - je to jednoduchá jedálenská stolička v rustikálnom štýle. Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky KORA.

Jedálenská stolička KRZ5 MONTANA

130,00 
Jedálenská stolička KRZ5 MONTANA - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň. Je vhodná na doplnenie sektorového systému značky MONTANA, hodí sa predovšetkým do  jedálne.

Jedálenská stolička KRZ6 ROYAL

125,00 
Jedálenská stolička KRZ6 ROYAL  - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň. Je vhodná na doplnenie sektorového systému značky ROYAL, hodí sa predovšetkým do  jedálne.

Stolička KRZ6 PROWANSJA

125,00 
Stolička KRZ6 PROWANSJA -  je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň. Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky PROWANSJA.