Pohovka – Rozkladacia pohovka

Pohovky majú v modernom bytovom priestore rozhodne svoje miesto. Nemusia sa využívať len v priestoroch obývačky, hodia sa aj do hosťovskej alebo pracovne. Zvlášť rozkladacia pohovka kombinuje pohodlné sedenie s možnosťou každodenného spania. Výrazne sa hodí do menších priestorov, kde treba skĺbiť funkcie nábytku. Rozkladacie pohovky tak pomáhajú využívať priestor maximálne efektívne. Aj v menších priestoroch alebo miestnostiach môžete umiestniť trendy kúsky s multifunkčným využitím. Naše pohovky budú krásnou dominantou vašej miestnosti, pretože na dizajne nám skutočne záleží. Vyberte si svoj model a farebné prevedenie podľa ostatného nábytku v interiéri alebo farby stien či doplnkov. Potrebujete s výberom poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Pohovka TUSCO

534,00 
Nadčasová pohovka TUSCO  je to pravé čo hľadáte. Vynikne v každom interiéri. Opieranie je vankúšové. . Praktický úložný priestor nájdete v konštrukcii pohovky. Jednoducho v ňom uložíte sezónne veci alebo veci ktoré potrebujete mať po ruke. Príjemné a pohodlné sedenie Vám zaručia pružiny BONELL+PUR PENA, ktoré tvoria vnútro pohovky.

Pohovka TIMOS

576,00 
Rozkladacia pohovka TIMOS – mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.

Pohovka AUTUM

967,00 
Rozkladacia pohovka AUTUM – mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.

Pohovka BRUNO

949,00 
Rozkladacia pohovka BRUNO  – mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.

Pohovka KAMILA

949,00 
Rozkladacia pohovka KAMILA  – mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.

Pohovka MULAN

949,00 
Rozkladacia pohovka MULAN  – mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.

Pohovka DOMINO

541,00 
Rozkladacia pohovka DOMINO – mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.

Pohovka LAHTI

557,00 
Rozkladacia pohovka LAHTI – mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.

Leňoška BRIGITE

500,00 
K relaxu potrebujete miesto, ktoré vám zaistia kvalitný odpočinok a tým je naša leňoška BRIGITTE. Jej elegantný vzhľad zaistí, že nech ju umiestnite do ktorejkoľvek miestnosti, bude tam jej ozdobou. Sedák leňošky je tvorený z kvalitnej pohodlnej PUR peny.

Pohovka NATALLY

835,00 
Pohovka NATALLY v obľúbenom modernom štýle. Sedačka na prvý pohľad pôsobí ľahkým dojmom vďaka vyšším kovových nožičkám a prešívaním. Pohovka disponuje funkciou rozkladania, čo umožňuje využitie pohovky aj na príležitostné spanie. Pohovka disponuje tiež praktickým úložným priestorom. Chrbtové opierky sú vo forme pohodlných vankúšov.

Detská rozkladacia pohovka ROKY

289,00 
Detská rozkladacia pohovka ROKY  - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do detskej, ale aj do hosťovskej, či obývacej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.

Pohovka GENF

Original price was: 839,00 €.Current price is: 685,00 €.
Rozkladacia pohovka GENF - moderná a dizajnová pohovka je určená k sedeniu a príležitostnému spaniu. Chrbtová opierka sa po rozložení stane rozšírenou ložnou plochou .
  • Rozmery pohovky : 250 x 80 x 100 (Š V H)
  • Možnosť rozkladu ložnej plochy: 160 x 200 cm
  • Rozmer lôžnej plochy nerozložené : 80 x 200 cm, rozmer sedacej plochy: 60 x 200 cm.
  • Výška ložnej plochy v cm: 42
Odporúčaná nosnosť do 120 kg /osoba.