Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Nočný stolík MA41 MAJORKA

75,00 
Nočný stolík MA41 MAJORKA -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti.

Toaletka ADA

126,00 
Toaletka ADA - vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do spální. Cíťte sa v každej miestnosti príjemne, preto sa nechajte inšpirovať naším sektorovým nábytkom systému ADA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

Nočný stolík MA42 MAJORKA

75,00 
Nočný stolík MA42 MAJORKA - je to jednoduchý a praktický nočný stolík, ktorý obsahuje dve vysúvacie zásuvky, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do spální svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.

Nočný stolík PA42 PANAMA

65,00 68,00 
Nočný stolík PA42 PANAMA  - obsahuje dve vysúvacie zásuvky, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do spální svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.

Nočný stolík KSN KORA

108,00 
Nočný stolík KSN KORA obsahuje dve vysúvacie zásuvky, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do moderných spální svoje miesto dokáže obhájiť aj v inej časti interiéru. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru rodinného prostredia v každom interiéri.

Nočný stolík SN MONTANA

84,00 
Nočný stolík SN MONTANA obsahuje dve vysúvacie zásuvky, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do spální svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.

Nočný stolík SN PROWANSJA

77,00 
Nočný stolík SN PROWANSJA - obsahuje jednu vysúvaciu zásuvku, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do moderných spální svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.

Nočný stolík AMADIS 42

52,00 
Nočný stolík AMADIS 42 vyniká originalitou a komfortom. Vhodná do spální, obývačiek, detských izieb, kancelárií, na uskladnenie maličkostí. Dostupný v troch farebných prevedeniach: orech,  latte, vanilka/orech