Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Nočný stolík Majorka MA41 (biely)

63,00 
Nočný stolík Majorka MA41 (biely) -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti.

Toaletka ADA

126,00 
Toaletka ADA - vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do spální. Cíťte sa v každej miestnosti príjemne, preto sa nechajte inšpirovať naším sektorovým nábytkom systému ADA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

Nočný stolík Majorka MA42

63,00 
Nočný stolík Majorka MA42 - je to jednoduchý a praktický nočný stolík, ktorý obsahuje dve vysúvacie zásuvky, pričom vyniká originalitou a komfortom.  

Nočný stolík PA 42

56,00 60,00 
Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému PANAMA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

Nočný stolík KORA KSN

Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému KORA. Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.

Nočný stolík MONTANA SN

69,00 
Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému MONTANA. Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.

Nočný stolík PROWANSJA SN

65,00 
Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému PROWANSJA. Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.

Nočný stolík AMADIS 42

52,00 
Nočný stolík AMADIS 42 vyniká originalitou a komfortom. Vhodná do spální, obývačiek, detských izieb, kancelárií, na uskladnenie maličkostí. Dostupný v troch farebných prevedeniach: orech,  latte, vanilka/orech