Obývacia stena TRIDENT

Obývacia izba bude s týmto sektorovým nábytkom originálna, moderná a štýlová. Módna kombinácia farebnosti je obohatená ešte aj o zaujímavý dizajn. Sektorový nábytok TRIDENT vnesie do vášho príbytku dizajn a eleganciu. V ponuke nájdete konferenčný stolík alebo komody. Zariaďte si obývačku štýlovo, nábytkom, ktorý dokáže miestnosť opticky zútulniť, obohatiť a moderne zariadiť. Farebné prevedenie BIELA/DUB CRAFT ZLATÝ spôsobí vo vašej obývačke originálnu atmosféru. Dovoľte sektoru TRIDENT, aby zútulnil váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie, a prinesie sviežu novú energiu a moderné dizajnové prevedenie. Hodí sa naozaj do rôznych miestností, hotelov, kancelárií alebo iných moderných priestorov. Rovnako dobre zapadne do tradičnej domácnosti.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Obývacia zostava 3D

377,00 
Obývacia stena 3D - obývacia zostava II . Nábytok je vhodný do moderných interiérov a veľmi jednoducho a rýchlo je možné zostaviť požadovanú zostavu. Momentálne trendové farebné prevedenie dub zlatý/biela. Rozmer : 300/180/36,5 - 45 CM (švh)

Konferenčný stolík 3D

98,00 
Konferenčný stolík ku obývacej stene 3D. Nábytok je vhodný do moderných interiérov a veľmi jednoducho a rýchlo je možné zostaviť požadovanú zostavu. Momentálne trendové farebné prevedenie dub zlatý/biela. Rozmer: 100/45,5/60 CM (švh)

Komoda 2D4S 3D

256,00 
Komoda 2D4S  Nábytok je vhodný do moderných interiérov a veľmi jednoducho a rýchlo je možné zostaviť požadovanú zostavu. Momentálne trendové farebné prevedenie dub zlatý/biela. Rozmer: 160/93,5/45 cm (švh)

Komoda 3D

224,00 
Komoda 3D  Nábytok je vhodný do moderných interiérov a veľmi jednoducho a rýchlo je možné zostaviť požadovanú zostavu. Momentálne trendové farebné prevedenie dub zlatý/biela. Rozmer: 110/133,5/45 cm (švh)