Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Zrkadlo LS ROYAL

116,00 
Zrkadlo LS ROYAL - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie ROYAL.

Konferenčný stolík LN2 ROYAL

115,00 
 Konferenčný stolík LN2 ROYAL - je to jednoduchý a praktický stolík, ktorý sa hodí do každej modernej obývacej izby. Je vhodný na doplnenie sektorového systému značky ROYAL, hodí sa predovšetkým do obývacej izby alebo jedálne.

Konferenčný stolík LN ROYAL

102,00 
Konferenčný stolík LN ROYAL - je to jednoduchý a praktický stolík, ktorý sa hodí do každej modernej obývacej izby. Je vhodný na doplnenie sektorového systému značky ROYAL, hodí sa predovšetkým do obývacej izby alebo jedálne.

Regál RN ROYAL

167,00 
Regál RN ROYAL - je to jednoduchý a praktický regál, ktorý sa skladá zo 6 otvorených políc. Je vhodná na doplnenie sektorového systému značky ROYAL, hodí sa predovšetkým do obývacej izby alebo jedálne.

Vitrína W1D ROYAL

195,00 
Vitrína W1D ROYAL  - je to jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, pričom vrchná je priehľadná.  Obsahuje šesť poličiek, vďaka čomu má dostatok priestoru napríklad na odloženie jedálenského servisu.

Vitrína W4D ROYAL

250,00 
Vitrína W4D ROYAL - je to praktická vitrína, ktorá sa skladá zo štyroch zatváracích častí pričom obidve vrchné sú priehľadné. Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu.

Vitrína WS ROYAL

244,00 
Vitrína WS ROYAL - je to jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, pričom obidve sú priehľadné.  Obsahuje šesť poličiek, vďaka čomu má dostatok priestoru napríklad na odloženie jedálenského servisu.

Skriňa S2D ROYAL

279,00 
Skriňa S2D ROYAL  - je to jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí. Obsahuje vešiak a spodnú poličku, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.

Vitrína W2D ROYAL

444,00 
Vitrína W2D ROYAL - je to praktická vitrína, ktorá sa skladá zo štyroch zatváracích častí pričom obidve vrchné sú priehľadné. Obsahuje päť zásuviek a tri otvorené poličky umiestnené nad zásuvkami.

Regál S1D ROYAL

205,00 
Regál S1D ROYAL obsahuje štyri police, zároveň vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do kancelárií svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.

Komoda R2S ROYAL

167,00 
Komoda R2S ROYAL obsahuje dve vysúvacie zásuvky, 1x polica. Vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb. Anglický štýl vo svojom dome? Áno. Kolekcia nábytku systému ROYAL bola vytvorená s cieľom vytvoriť teplý, útulný a predovšetkým štýlový interiér.  

Komoda RS ROYAL

281,00 
Komoda RS ROYAL obsahuje šesť vysúvacích zásuviek. Vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb. Anglický štýl vo svojom dome? Áno. Kolekcia nábytku systému ROYAL bola vytvorená s cieľom vytvoriť teplý, útulný a predovšetkým štýlový interiér.