Sektorový nábytok HERRY

Biela je nadčasová farba, ktorá sa hodí do každého moderného priestoru a obývačky. Sektorový nábytok HERRY je ideálnym kúskom v elegantnom prevedení s čistými líniami. V ponuke je komoda a obývacia stena. Poskytne nielen zaujímavý dizajn, no aj dostatok úložného priestoru. Sektor obohatí rozhodne každý priestor. Má univerzálnu farebnosť. BIELA rozjasní každý príbytok, krásne sa bude vynímať aj na tmavších kontrastných stenách. Zaujímavý dizajn nebude pôsobiť fádne. Dolaďte ho výraznými doplnkami alebo sedačkou vo výraznej módnej farbe. Vaša obývačka sa tak stane jedinečným miestom s jednotným a moderným štýlom. Miesto, kde radi trávite čas sami alebo s rodinou.

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

HERRY Komoda 180

228,00 
Moderná a funkčná komoda HERRY, ideálna ako pre väčšie, tak i pre menšie priestory. Obsahuje ABS hrany. Komoda HERRY je dostupná vo farebnom prevedení biela

HERRY Obývacia stena

280,00 
Táto obývacia stena upúta svojim elegantným vzhľadom, jednoduchými a čistými líniami. Jej dizajn obohatí každú obývaciu izbu a stane sa jej výraznou dominantou.  Obývacia stena HERRY je k dispozícii vo farebnom prevedení biela.