Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Komoda K4D MONTANA

176,00 
Komoda K4D MONTANA - jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá zo štyroch zatváracích častí. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Zrkadlo LS MONTANA

113,00 
Zrkadlo LS MONTANA - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie MONTANA.

Konferenčný stolík ST MONTANA

101,00 
Konferenčný stolík ST MONTANA - jednoduchý a pritom moderný stolík, s praktickou dolnou poličkou na odkladanie vecí. Konferenčný stolík je základom každej obývacej izby a keď ho doplníte prvkami z kolekcie MONTANA, relax pri obľúbenej šálky kávy naberie nový rozmer.

Vitrína W1D MONTANA

209,00 
Vitrína W1D MONTANA - jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí pričom vrchná je priehľadná a spodná nepriehľadná. Obsahuje jednu spodnú zásuvku. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Vitrína W2D MONTANA

314,00 
Vitrína W2D MONTANA - jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí pričom vrchná je priehľadná a spodná nepriehľadná. Obsahuje jednu spodnú zásuvku. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Skriňa S1D MONTANA

171,00 
Skriňa S1D MONTANA - je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti. Vyniká originalitou a komfortom. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Skriňa S2D MONTANA

308,00 
Skriňa S2D MONTANA - je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí. Vyniká originalitou a komfortom. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Polica W1 MONTANA

63,00 
Polica W1 MONTANA  - jednoduchá a praktická polica, ktorá obsahuje priestor  na odkladanie maličkostí, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do kancelárií svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách, ale aj v obývačkách.

Polica P1 MONTANA

30,00 
Polica P1 MONTANA obsahuje policu na odkladanie maličkostí, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do kancelárií svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách, ale aj v obývačkách.

PC stolík B1 MONTANA

145,00 
PC stolík B1 MONTANA vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do kancelárií. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri. Potrebujete si zariadiť pracovný kútik u vás doma? Zariaďujete si kanceláriu?  Vytvorte si s nami harmóniu domova a kancelárie.

RTV skrinka MONTANA

171,00 
RTV skrinka MONTANA - jednoduchá a praktická RTV skrinka, ktorá vyniká originalitou a komfortom, obsahuje jednu otvorenú poličku a dve zásuvky. Vhodná predovšetkým do obývačiek.

Komoda KS3 MONTANA

143,00 
Komoda KS3 MONTANA - jednoduchá a praktická komoda, ktorá obsahuje tri zásuvky a jednu otvorenú poličku. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná do obývačiek, detských izieb, kancelárií, ale predovšetkým do spální.