Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

MONTANA komoda K4D

147,00 
MONTANA komoda K4D priestranná komoda a pohodlné zásuvky sú silným bodom celého usporiadania. Vyrobené z drevotriesky, laminované s viditeľnou štruktúrou dreva.

MONTANA zrkadlo LS

94,00 
Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie MONTANA.

MONTANA skriňa S1D

139,00 
MONTANA skriňa S1D je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti. Vyniká originalitou a komfortom. Hodí sa do každého moderného domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým systémom značky MONTANA.

MONTANA skriňa S2D

256,00 
MONTANA skriňa S2D je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí. Vyniká originalitou a komfortom. Hodí sa do každého moderného domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým systémom značky MONTANA.

Polica MONTANA P1

25,00 
Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať sektorovým nábytkom systému MONTANA. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.

Nočný stolík MONTANA SN

69,00 
Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému MONTANA. Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.

Komoda MONTANA KS3

116,00 
Svojím designom dokáže navodiť pravý pocit útulného domova a pohodlia v každom interiéri. Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: dub lefkas tmavý, dub truflowy

Posteľ MONTANA L2

271,00 
Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: dub lefkas tmavý a dub truflowy. Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA.  

Posteľ MONTANA L1

231,00 
Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: dub lefkas tmavý a dub truflowy Cíťte sa v každej spálni príjemne  preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA. Rozmery v cm: 164,5 x 100 x 207 (Š V H)

Skriňa MONTANA S3D

386,00 
Cíťte sa v každej spálni príjemne a preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA. Rozmery v cm: 166 x 197 x 53 (Š V H)

Komoda MONTANA K3S

144,00 
Komoda MONTANA K3S obsahuje tri vysúvacie zásuvky. Vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb.Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Komoda MONTANA K3D

162,00 
Komoda MONTANA K3D je vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.