Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Komoda K4D MONTANA

176,00 
Komoda K4D MONTANA - jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá zo štyroch zatváracích častí. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Zrkadlo LS MONTANA

113,00 
Zrkadlo LS MONTANA - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie MONTANA.

Skriňa S1D MONTANA

171,00 
Skriňa S1D MONTANA - je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti. Vyniká originalitou a komfortom. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Skriňa S2D MONTANA

308,00 
Skriňa S2D MONTANA - je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí. Vyniká originalitou a komfortom. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Polica P1 MONTANA

30,00 
Polica P1 MONTANA obsahuje policu na odkladanie maličkostí, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do kancelárií svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách, ale aj v obývačkách.

Nočný stolík SN MONTANA

84,00 
Nočný stolík SN MONTANA obsahuje dve vysúvacie zásuvky, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do spální svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.

Komoda KS3 MONTANA

143,00 
Komoda KS3 MONTANA - jednoduchá a praktická komoda, ktorá obsahuje tri zásuvky a jednu otvorenú poličku. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná do obývačiek, detských izieb, kancelárií, ale predovšetkým do spální.

Posteľ L2 MONTANA

342,00 637,00 
Posteľ L2 MONTANA  vyniká originalitou a komfortom. Svojím designom dokáže navodiť pravý pocit útulného domova a pohodlia v každej domácnosti. Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA. Farebné prevedenie – Dub Lefkas a Dub Trufový

Posteľ L1 MONTANA

292,00 552,00 
Posteľ L1 MONTANA vyniká originalitou a komfortom. Svojím designom dokáže navodiť pravý pocit útulného domova v každom interiéri. Cíťte sa v každej spálni príjemne  preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA. Farebné prevedenie – Dub Lefkas  a Dub Trufový

Skriňa S3D MONTANA

474,00 
Skriňa S3D MONTANA je delená a obsahuje  5x polica, 2x vešiaková tyč, 2x polica. Vyniká originalitou a komfortom. Systém MONTANA je vyrobená v jednoduchom a elegantnom tvare. Svojím designom dokáže navodiť pravý pocit útulného domova v každom interiéri.

Komoda K3S MONTANA

177,00 
Komoda K3S MONTANA  jednoduchá a praktická komoda, ktorá obsahuje tri vysúvacie zásuvky. Vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.

Komoda K3D MONTANA

199,00 
Komoda K3D MONTANA je vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.