Dvierkové komody – Obývačka a spálňa

Dvierkové komody sú obľúbené práve pre svoje praktické otváranie a množstvo skrytého úložného priestoru. Prinášajú moderný dizajn s čistými líniami, ku ktorému skvelo prispieva štýlové otváranie dvierok – push to open. Umožňuje zarovnaný tvar komody bez úchytov. Stačí potlačiť a dvierka sa otvoria. Opticky je tak nábytok jednotný a pôsobí šik. Hodí sa do moderného priestoru, minimalizmu i tradičnej domácnosti. Prehľadný úložný priestor je veľmi praktický a zíde sa nielen v obývačke, no napríklad aj v spálni či na chodbe. V súčasnej dobe môžete skladať nábytok aj z rôznych dizajnových kusov. V jednej miestnosti tak skombinujete viaceré dizajnové komody. Záleží len a len na vašom vkuse.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Komoda 120 SPACE

Original price was: 198,00 €.Current price is: 174,00 €.
Komoda 120 SPACE s moderným dizajnom a v krásnej farbe dub riviera. Komoda je štvordverová a otvára sa prostredníctvom podlhovastých úchytiek, ktoré sú kovové. Je zhotovená s ABS hranami a patrí do zostavy SPACE. Môžete ju kombinovať s ďalším moderným nábytkom. Pre nádherný interiér!

Komoda 107 NORDI

251,00 
Komoda 107 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Komodu môžete umiestniť do obývačky, pracovne alebo do predsiene.

ALMOND Komoda 138

206,00 245,00 
Komoda patrí do zostavy ALMOND. Je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je „push to open“. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

ALMOND Vitrínová komoda

206,00 262,00 
Vitrínová komoda patrí do zostavy ALMOND. Komoda je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je "push to open".  Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
Komoda je k dispozícii aj s bielym LED osvetlením.