Sektorový nábytok Almond

Obývacia izba plní praktickú aj reprezentatívnu funkciu. Sektorový nábytok ALMOND vnesie do vášho príbytku sviežosť a eleganciu. V ponuke nájdete konferenčný stolík, RTV stolík, komody, policu a vitríny. Zariaďte si obývačku štýlovo, nábytkom, ktorý dokáže miestnosť opticky zútulniť. Farebné prevedenie DUB ARTISAN/GRAFIT alebo BIELA/BIELY LESK/DUB GRANDSON spôsobí v každej obývačke divy. Doplňte vitríny LED osvetlením, zlepšíte tak celkový dojem z miestnosti a zvýšite útulnú a pohodovú atmosféru. Dovoľte sektoru ALMOND, aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie. Vzdušnosť, prírodný aspekt dizajnu i moderný trend smerom k udržateľnosti – to všetko zahŕňa. Výhodou sektoru je jednotný štýl, ktorý sa v miestnosti dosiahne.

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

ALMOND Šatníková skriňa

631,00 733,00 
Skriňa patrí do zostavy Arco. Je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je "push to open". Jej údržba nie je náročná.  Šatníková skriňa ponúka dostatočný úložný priestor chránený štyrmi dvierkami a dvomi zásuvkami.

ALMOND Polica 138

53,00 54,00 
Polica patrí do zostavy Arco. Polica je vyrobená v kubickom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
  • Rozmery police ŠxVxH: 138 x 20 x 20 cm

ALMOND Konferenčný stolík

105,00 108,00 
Konferenčný stolík patrí do zostavy ALMOND. Stolík je vyrobený v kubickom štýle a je bezúchytkový.Systém otvárania je "push to open". Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

ALMOND RTV stolík 187

144,00 181,00 
RTV stolík patrí do zostavy ALMOND. Je vyrobený v kubickom štýle a je bezúchytkový. Systém otvárania je "push to open". Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
RTV stolík je k dispozícii aj s 1-bodovým bielym LED osvetlením.

ALMOND RTV stolík 138

113,00 142,00 
RTV stolík patrí do zostavy ALMOND. Je vyrobený v kubickom štýle a je bezúchytkový. Systém otvárania je "push to open". Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
RTV stolík je k dispozícii aj s 1-bodovým bielym LED osvetlením.

ALMOND Komoda 138

206,00 245,00 
Komoda patrí do zostavy ALMOND. Je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je „push to open“. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

ALMOND Vitrínová komoda

206,00 262,00 
Vitrínová komoda patrí do zostavy ALMOND. Komoda je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je "push to open".  Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
Komoda je k dispozícii aj s bielym LED osvetlením.

ALMOND Vitrína visiaca

140,00 181,00 
Visiaca vitrína patrí do zostavy ALMOND. Vitrína je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková.Systém otvárania je "push to open". Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
Visiaca vitrína je k dispozícii aj s 1-bodovým bielym LED osvetlením.

ALMOND Vitrína nízka

177,00 223,00 
Nízka vitrína patrí do zostavy ALMOND. Vitrína je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je "push to open". Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
Nízka vitrína je k dispozícii aj s 1-bodovým bielym LED osvetlením.

ALMOND Vitrína vysoká

192,00 242,00 
Jednoduchý biely nábytok patrí k nadčasovým doplnkom nášho domova. A keď sa k nemu pridá aj kúsok dreveného dekoru vznikne príjemý s pocitom hrejivosti a útulnosti domova. Vysoká vitrína patrí do zostavy ALMOND. Vitrína je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je "push to open". Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Vysoká vitrína je k dispozícii aj s 2-bodovým bielym LED osvetlením.

ALMOND Skriňa 96

268,00 341,00 
Skriňa patrí do zostavy ALMOND. Je vyrobená v kubickom štýle a je bezúchytková. Systém otvárania je "push to open". Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. V ľavej časti skrine sa nachádzajú štyri police a v pravej časti vešiaková tyč, nad ktorou je tiež jedna polica.