Konferenčný stolík – Stolík pod TV – TV stolík

Stoly a stolíky v našej ponuke zahŕňajú mnohé zaujímavé i dizajnové kúsky nábytku. Nábytok do obývačky si pokojne dolaďte vhodným, elegantným praktickým stolíkom pod TV. Konferenčný stolík sa skvelo hodí do obývačky a doplní jej komfortné sedenie. Sedačka tak bude spolu so štýlovým TV stolíkom oveľa lepšie slúžiť na spoločné rodinné posedenia alebo návštevy priateľov. Prezrite si našu ponuku a vyberte z množstva vhodných dizajnových kúskov. Pokiaľ budete potrebovať, radi vám s tým poradíme. Ak by ste si želali konferenčný stolík, ktorý bude súčasťou sektorového nábytku, aj také v našej online ponuke e-shopu ELPO nájdete.

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

RTV stolík + polica SPACE

169,00 
RTV stolík + polica SPACE - moderný štýlový stolík pod tv je zaradený do zostavy Space, a preto ho môžete kombinovať aj s ďalším nábytkom rovnakého dizajnu. S RTV skrinkou sa dodáva aj jednoduchá polica. Oba kúsky majú štýlovú a modernú farbu v prevedení dub riviera.

Konferenčný stolík SPACE

Original price was: 97,00 €.Current price is: 85,00 €.
Konferenčný stolík SPACE  patrí do obývacej zostavy Space v nádhernej farbe DUB RIVIERA, a preto ho môžete kombinovať aj s ďalším nábytkom rovnakého dizajnu. Dá sa zakúpiť aj samostatne a farebné i materiálové prevedenie je moderné. Bude sa preto hodiť rovnako dobre aj k iným štýlom nábytku. Farba konferenčného stolíka je dub riviera.

RTV stolík 107 NORDI

160,00 
RTV stolík 107 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Úložný priestor tvoria dve zásuvky. Vďaka 20 cm dreveným nožičkám, ktoré odľahčia jednotivé prvky, prináša do interiéru vzdušnosť a priestor tak nepôsobí stiesnene. Dodávané v demonte. TV stolík sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy NORDI.

RTV stolík 160 NORDI

216,00 
RTV stolík 160 NORDI - Sektorový nábytok NORDI je nádhernou kombináciou geometrických tvarov, zaujímavých detailov a módnych farieb. Úložný priestor tvoria tri zásuvky. Vďaka 20 cm dreveným nožičkám, ktoré odľahčia jednotivé prvky, prináša do interiéru vzdušnosť a priestor tak nepôsobí stiesnene. Dodávané v demonte. TV stolík sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy NORDI.

LEON Konferenčný stolík

172,00 
Konferenčný stolík je zaradený do zostavy LEON. Je možné ho kombinovať s ďalším nábytkom z rovnakej zostavy. Konferenčný stolík je vyrobený z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, vysokej teplote aj poškrabaniu.

LEON RTV stolík

189,00 
RTV stolík je k dispozícii vo farbe dub sonoma. Skrinka má na pravej a ľavej strane úložný priestor chránený dvierkami. V strede je otvorený odkladací priestor a zásuvka. Úchytky na zásuvke a dvierkach sú plastové a majú podlhovastý tvar.

AMSTERDAM Konferenčný stolík

202,00 
Konferenčný stolík patrí do zostavy Arden. Konferenčný stolík je vyrobený v industriálnom štýle. Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

AMSTERDAM RTV stolík

208,00 
RTV stolík patrí do zostavy AMSTERDAM. RTV stolík je vyrobený v industriálnom štýle. Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

ALMOND Konferenčný stolík

105,00 108,00 
Konferenčný stolík patrí do zostavy ALMOND. Stolík je vyrobený v kubickom štýle a je bezúchytkový.Systém otvárania je "push to open". Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

ALMOND RTV stolík 187

144,00 181,00 
RTV stolík patrí do zostavy ALMOND. Je vyrobený v kubickom štýle a je bezúchytkový. Systém otvárania je "push to open". Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
RTV stolík je k dispozícii aj s 1-bodovým bielym LED osvetlením.

ALMOND RTV stolík 138

113,00 142,00 
RTV stolík patrí do zostavy ALMOND. Je vyrobený v kubickom štýle a je bezúchytkový. Systém otvárania je "push to open". Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
RTV stolík je k dispozícii aj s 1-bodovým bielym LED osvetlením.

Konferenčný stolík ALVIN

97,00 
Konferenčný stolík ALVIN je skvelým kúskom pre milovníkov jemných línií a dizajnu. Nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky (DTD) o hrúbke 16 mm, ktorá je odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote.