Obývacia izba plní praktickú aj reprezentatívnu funkciu. Sektorový nábytok AMSTEDAM vnesie do vášho príbytku sviežosť a eleganciu. V ponuke nájdete konferenčný stolík, RTV stolík, komody a vitríny. Zariaďte si obývačku štýlovo, nábytkom, ktorý dokáže miestnosť opticky zútulniť . Farebné prevedenie DUB SAND GRANDE/MATERA spôsobí vo vašej obývačke divy. Doplňte vitríny LED osvetlením, zlepšíte tak celkový dojem z miestnosti. Dovoľte sektoru AMSTERDAM aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

AMSTERDAM Konferenčný stolík

202,00 
Konferenčný stolík patrí do zostavy Arden. Konferenčný stolík je vyrobený v industriálnom štýle. Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

AMSTERDAM Komoda

291,00 
Komoda patrí do zostavy AMSTERDAM. Komoda je vyrobená v industriálnom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Komoda je dvojdverová a má tri zásuvky.

AMSTERDAM RTV stolík

208,00 
RTV stolík patrí do zostavy AMSTERDAM. RTV stolík je vyrobený v industriálnom štýle. Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

AMSTERDAM Vitrína nízka

364,00 399,00 
Nízka vitrína patrí do zostavy AMSTERDAM. Vitrína je vyrobená v industriálnom štýle a je bezúchytková. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Nízka vitrína je k dispozícii aj s 2-bodovým LED PC mini osvetlením.

AMSTERDAM Vitrína vysoká

296,00 319,00 
Vysoká vitrína patrí do zostavy AMSTERDAM. Vitrína je vyrobená v industriálnom štýle a je bezúchytková. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Vysoká vitrína je k dispozícii aj s LED osvetlením.