Konferenčný stolík – Konferenčné stolíky – Obývačka

Konferenčné stolíky prakticky i dizajnovo dopĺňajú sedenie v obývacej izbe. Efektne tak pridávajú komfortný úložný priestor k sedeniu. Sedačka sa bez konferenčného stolíka jednoducho nezaobíde. Konferenčný stolík ponúka miesto na odloženie pitia či občerstvenia pre návštevy, alebo iné predmety, ktoré v obývačke práve používate. Dizajn sa dá krásne zladiť s nábytkom, skriňami, vitrínami a policami. Mnohé kúsky sú zároveň súčasťou celého sektorového nábytku a môžete tak mať v jednom prevedení kompletnú zostavu. Doplňte stolík pekným obrusom alebo zachovajte čistý minimalistický štýl. Všetko už je na interiérovom dizajne miestnosti. Vhodný dizajn dokáže krásne doplniť sedačku a vytvoriť príjemnú atmosféru.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Konferenčný stolík SPACE

Original price was: 97,00 €.Current price is: 85,00 €.
Konferenčný stolík SPACE  patrí do obývacej zostavy Space v nádhernej farbe DUB RIVIERA, a preto ho môžete kombinovať aj s ďalším nábytkom rovnakého dizajnu. Dá sa zakúpiť aj samostatne a farebné i materiálové prevedenie je moderné. Bude sa preto hodiť rovnako dobre aj k iným štýlom nábytku. Farba konferenčného stolíka je dub riviera.

LEON Konferenčný stolík

172,00 
Konferenčný stolík je zaradený do zostavy LEON. Je možné ho kombinovať s ďalším nábytkom z rovnakej zostavy. Konferenčný stolík je vyrobený z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Materiál je odolný voči vlhkosti, vysokej teplote aj poškrabaniu.

AMSTERDAM Konferenčný stolík

202,00 
Konferenčný stolík patrí do zostavy Arden. Konferenčný stolík je vyrobený v industriálnom štýle. Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

ALMOND Konferenčný stolík

105,00 108,00 
Konferenčný stolík patrí do zostavy ALMOND. Stolík je vyrobený v kubickom štýle a je bezúchytkový.Systém otvárania je "push to open". Jeho údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.

Konferenčný stolík ALVIN

97,00 
Konferenčný stolík ALVIN je skvelým kúskom pre milovníkov jemných línií a dizajnu. Nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky (DTD) o hrúbke 16 mm, ktorá je odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote.