Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

LEON Jedálenský stôl

210,00 
Stôl do jedálne či kuchyne je zaradený do zostavy LEON. Je možné ho kombinovať s ďalším nábytkom z rovnakej zostavy a tak vytvoriť štýlovú jedáleň. Stôl do jedálne či kuchyne je vyrobený z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu.

Jedálenská stolička LENA

153,00 
Jedálenská stolička LENA - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň. Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky LENA.

Komoda 120 3D LENA

173,00 
Komoda 120 3D LENA - jednoduchá a moderná komoda, ktorá sa skladá z troch zatváracích častí pričom stredná je priehľadná. Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.

Skriňa 80 LENA

210,00 
Skriňa 80 LENA - skladá sa z dvoch zatváracích častí. Jednoduchá a praktická skriňa v jemných farbách. Skrine sú dôležitou súčasťou každého domova, pretože slúžia ako úložné priestory. V každej miestnosti našich domov sú skrine rôznych veľkostí, farieb a tvarov.

Rozkladací jedálenský stôl LENA

169,00 
Rozkladací jedálenský stôl LENA - praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí. Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti.

Polička 140 AVALLON

49,00 
Polička 140 AVALLON praktická a jednoduchá závesná polička na stenu, ktorá má moderný dizajn.Je to vhodná polička na odkladanie maličkostí alebo dekoračných predmetov, ktoré vďaka jej farebnej kombinácií vyniknú.