Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Jedálenská stolička KRZ1 KORA

107,00 
Jedálenská stolička KRZ1 KORA - je to jednoduchá jedálenská stolička v rustikálnom štýle. Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky KORA.

Jedálenský stôl ST KORA

352,00 
Jedálenský stôl ST KORA - je to jednoduchý a praktický jedálenský stôl, ktorý sa hodí do každej modernej jedálne.

Jedálenská stolička KRZ5 MONTANA

130,00 
Jedálenská stolička KRZ5 MONTANA - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň. Je vhodná na doplnenie sektorového systému značky MONTANA, hodí sa predovšetkým do  jedálne.

Jedálenský stôl STW MONTANA

379,00 
Jedálenský stôl STW MONTANA - je to jednoduchý jedálenský stôl, ktorý sa hodí do každej modernej jedálne. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky MONTANA.

Jedálenský stôl ST NEVADA

261,00 
Jedálenský stôl ST NEVADA- je to jednoduchý jedálenský stôl, ktorý sa hodí do každej modernej jedálne. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky NEVADA.

Jedálenská stolička KRZ6 ROYAL

125,00 
Jedálenská stolička KRZ6 ROYAL  - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň. Je vhodná na doplnenie sektorového systému značky ROYAL, hodí sa predovšetkým do  jedálne.

Jedálenský stôl ST ROYAL

387,00 
Jedálenský stôl ST ROYAL - je to jednoduchý a praktický stolík, ktorý sa hodí do každej modernej obývacej izby. Je vhodný na doplnenie sektorového systému značky ROYAL, hodí sa predovšetkým do obývacej izby alebo jedálne.

Stolička KRZ6 PROWANSJA

125,00 
Stolička KRZ6 PROWANSJA -  je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň. Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky PROWANSJA.

Jedálenský stôl STD PROWANSJA

365,00 
Jedálenský stôl STD PROWANSJA - vyniká originalitou a komfortom, je praktický a vďaka rozkladaniu sa pri neho zmestí šesť osôb. Žiadna jedáleň sa nezaobíde bez poriadneho rozkladacieho stolu preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky PROWANSJA.