Kreslá

Kreslo – Moderné kreslá

Kreslá majú v modernom interiéri nielen funkčné, ale aj dizajnové a estetické využitie. Dokážu výrazne ovplyvniť atmosféru a vzhľad priestoru. Moderné kreslá sa vyznačujú čistým a inovatívnym dizajnom, často kombinujú pohodlie s eleganciou. Ich využitie v modernom interiéri je viacúčelové – môžu slúžiť ako samostatné akcenty v obývacej izbe, elegantne doplniť celkový dizajn, alebo byť súčasťou komplexnejšieho usporiadania sedenia v kombinácii s pohovkami a stolíkmi. Kreslo z kvalitných materiálov a komfortným, štýlovým dizajnom poskytne optimálne pohodlie a oporu tela. Okrem svojej praktickej funkcie prinášajú do interiéru osobitý štýl a originalitu. Výberom moderných kresiel pridáte do priestoru súčasný výraz, ktorý zároveň spĺňa požiadavky na komfort a funkcionalitu v dnešnom modernom svete.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Kreslo TORONTO

293,00 
Pohodlné kreslo TORONTO je vhodné do moderných interiérov. Jeho dizajnové prevedenie zaujme aj náročnejších zákazníkov. Materiál: vlnovcové pružiny v kombinácii s PUR penou.

Kreslo DOMINO

300,00 
Kreslo DOMINO - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že bude kvalitné a pohodlné. A je vhodné do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás to pravé kreslo  do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny.

Kreslo LAHTI

321,00 
Kreslo LAHTI  - to je komfort a elegancia. Je vhodné do moderných obývacích priestorov. Je vyplnené PUR penou v spojení s vlnovcovou pružinou. Je čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. Nožičky sú vysoké, v elegantnom prevedení, vyrobené z dreva.

Kreslo BOLERO

342,00 
Kreslo BOLERO - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaše kreslo bude kvalitné a pohodlné. A je vhodné do akéhokoľvek typu obývačky.
Nájdite si u nás to pravé kreslo  do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny.

Stolička EZO

411,00 
Moderné kreslo EZO so zaujímavými tvarmi. Extrémne pohodlný model môže byť použitý v obývacej izbe, kancelárii, čakárni alebo v kuchyni ako jedálenská stolička.
Nákupný košík
Prihlásiť sa

Ešte nemáte účet?

Facebook X Instagram Pinterest