Zobrazených 1–12 z 15 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Kreslo TORONTO

293,00 
Pohodlné kreslo TORONTO je vhodné do moderných interiérov. Jeho dizajnové prevedenie zaujme aj náročnejších zákazníkov. Materiál: vlnovcové pružiny v kombinácii s PUR penou.

Kreslo PALERMO

323,00 
Kreslo PALERMO - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že bude kvalitné a pohodlné. A je vhodné do akéhokoľvek typu obývačky. Ku kreslu PALERMO si môžete dokúpiť pohovku PALERMO a tak si vytvoríte atraktívnu sedaciu súpravu.

Kreslo OLIVIO

312,00 
Kreslo OLIVIO je v jednoduchom a zároveň modernom a atraktívnom prevedení. Je vhodné do rôznych typov interiérov. Ku kreslu OLIVIO si môžete dokúpiť pohovku OLIVIO a tak si vytvoríte atraktívnu sedaciu súpravu.

Kreslo DOMINO

300,00 
Kreslo DOMINO - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že bude kvalitné a pohodlné. A je vhodné do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás to pravé kreslo  do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny.

Kreslo LIRA

289,00 
Kreslo LIRA - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaše kreslo bude kvalitné a pohodlné. A je vhodné do akéhokoľvek typu obývačky.

Kreslo LAHTI

321,00 
Kreslo LAHTI  - to je komfort a elegancia. Je vhodné do moderných obývacích priestorov. Je vyplnené PUR penou v spojení s vlnovcovou pružinou. Je čalúnená kvalitnou poťahovou látkou. Nožičky sú vysoké, v elegantnom prevedení, vyrobené z dreva.

Kreslo BERGAMO

325,00 
Kreslo BERGAMO - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaše kreslo bude kvalitné a pohodlné. A je vhodné do akéhokoľvek typu obývačky.

Stolička EZO

411,00 
Moderné kreslo EZO so zaujímavými tvarmi. Extrémne pohodlný model môže byť použitý v obývacej izbe, kancelárii, čakárni alebo v kuchyni ako jedálenská stolička.

Kreslo Paris

281,00 
Pekné a pohodlné kreslo Paris s moderným dizajnom, ponúka skvelý moderný a klasický štýl. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, s nožnicami v škandinávskom štýle.

Rozkladacie kreslo Paris

350,00 
Krásna a pohodlná skladacia stolička v Paríži s moderným dizajnom, dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, so škandinávskymi nohami.

Kreslo Sewilla

270,00 
Krásne a pohodlné kreslo z kolekcie Sewilla. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko pružnej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).

Taburetka WERINA

70,00 
WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interéru. Výber farebného prevedenia je naozaj bohatý.