Nábytok so spálne AMSTERDAM – spálňová zostava

Nábytok do spálne Amsterdam je vyrobený v industriálnom štýle. K elegantnej posteli s vysokým čelom je možné dokúpiť aj nočné stolíky s LED osvetlením, komodu a krásnu šatníkovú skriňu. Samotný nábytok AMSTERDAM je vyrobený z moderných materiálov. Kombinuje lepený dub s ľahko podčiarknutým čiernošedým kovovým odtieňom. Konečný vzhľad je zvýraznený čiernymi bočnými rámikmi z preglejky, ktoré prechádzajú až do spodnej časti a vytvárajú podstavu. Ideálny pre milovníkov industriálneho dizajnu, ale aj šarmantnej elegancie. Hodí sa do spálne a vytvorí pokojnú, príjemnú atmosféru a vysoký komfort. Manželská posteľ je niečo cez 160 cm široká a dodáva sa s roštom, pričom je možné dokúpiť aj matrac.

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

AMSTERDAM Nočné stolíky s LED osvetlením

227,00 
Nočné stolíky patria do zostavy AMSTERDAM. Nočné stolíky sú vyrobené v industriálnom štýle. Ich údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Nočný stolík má jednu zásuvku. Dodávané v demonte v jednom balíku.

AMSTERDAM Manželská posteľ

440,00 
Posteľ patrí do zostavy AMSTERDAM. Posteľ je vyrobená v industriálnom štýle.   Rošt je v cene a matrac je možné dokúpiť. K posteli je možné dokúpiť aj nočné stolíky s LED osvetlením

AMSTERDAM Komoda 138

307,00 
Komoda patrí do zostavy AMSTERDAM. Komoda je vyrobená v industriálnom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra. Komoda obsahuje úložný priestor chránený jednými dvierkami a štyrmi zásuvkami.

AMSTERDAM Šatníková skriňa

742,00 
Šatníková skriňa AMSTERDAM je vyrobená v industriálnom štýle. Jej údržba nie je náročná. Postačí prachovka alebo vlhká handra.
Ponúka dostatočný úložný priestor chránený štyrmi dvierkami a dvomi zásuvkami. Na stredných dvierkach sa nachádza zrkadlo. Je vhodné ju umiestniť do spálne, obývačky, detskej izby ale aj do predsiene.