Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Komoda K4S XL

214,00 
Komoda K4S XL je nábytok, ktorý umožní triediť prvky každodenného používania, tak aj oblečenia. Pevná konštrukcia vyrobená z odolnej voči poškodeniu a vplyvu slnečného žiarenia nábytkovej dosky, zaisťuje dlhoročnú spokojnosť s nákupom.

Komoda K3S MALTA

177,00 
Komoda K3S MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Komodu je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Komoda RS6 BOSTON

273,00 
Komoda RS6 BOSTON. Je vyrobený z kvalitného lamina LTD vo farbe borovice nordické, horná doska je v dekore dubu Lefkas. Komoda sa skladá zo šiestich zásuviek v dvoch radoch a troch otvorených poličiek. Výraznými prvkami regálu sú kovové madlá na jednotlivâch zásuvkách.

Komoda K4S BOSTON

175,00 
Komoda K4S BOSTON. Je vyrobená z lamina LTD. Komoda poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe štyroch zásuviek. Zásuvky majú drobné úchyty pre ľahšiu manipuláciu. Dostatok voľného miesta ponúka aj horná doska. Ľahká kresba dreva podčiarkuje prírodný vzhľad komody.

KSANTO Komoda 93

169,00 
KSANTO Komoda 93 je vyrobená z pevného, kvalitného a zároveň ľahkého materiálu. Komoda obsahuje štyri praktické zásuvky. Komoda sa dodáva v demonte. Komoda sa ľahko kombinuje s ďalším nábytkom zo zostavy KSANTO.

Komoda K4S BRILLO

247,00 
Komoda K4S BRILLO - komoda, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou. Jednoduchá forma systému BRILLO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.

Komoda K3S BRILLO

247,00 
Komoda K3S BRILLO - komoda, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou. Jednoduchá forma systému BRILLO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.

Komoda K3SW FRIDA

145,00 
Komoda K3SW FRIDA– je to jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z troch zásuviek. Sektorový nábytok FRIDA sa vyznačuje kombináciou moderných trendov s jedinečným dizajnom. Dosahuje pozoruhodný efekt, ktorý Vašej obývačke dodá jedinečnú atmosféru.

Komoda K3S FRIDA

187,00 
Komoda K3S FRIDA – je to jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z troch zásuviek. Sektorový nábytok FRIDA sa vyznačuje kombináciou moderných trendov s jedinečným dizajnom. Dosahuje pozoruhodný efekt, ktorý Vašej obývačke dodá jedinečnú atmosféru.

Komoda KS3 MONTANA

143,00 
Komoda KS3 MONTANA - jednoduchá a praktická komoda, ktorá obsahuje tri zásuvky a jednu otvorenú poličku. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná do obývačiek, detských izieb, kancelárií, ale predovšetkým do spální.

Komoda K3S MONTANA

177,00 
Komoda K3S MONTANA  jednoduchá a praktická komoda, ktorá obsahuje tri vysúvacie zásuvky. Vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.