Zobrazených 1–12 z 28 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

PC stolík PROWANSJA B1

257,00 
PC stolík PROWANSJA B1 - vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do kancelárií. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri. Potrebujete si zariadiť pracovný kútik u vás doma? Zariaďujete si kanceláriu? Vytvorte si s nami harmóniu domova a kancelárie.

Vešiakový panel WP PROWANSJA

96,00 
Vešiakový panel WP PROWANSJA - obsahuje priestor na odkladanie oblečenia, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný je predovšetkým do predsiení a čakární.

PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.

Botník SNB PROWANSJA

165,00 
Botník SNB PROWANSJA  - obsahuje dve výklopné zásuvky  a jednu otvorenú poličku na odkladanie obuvi, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do predsiení.

PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.

Vysoká predsieňová skriňa S1D2S

251,00 
Vysoká predsieňová skriňa S1D2S -jednoduchá a moderná vysoká skriňa s úložným priestorom pre kabáty a topánky.

PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska

Predsieňová skrinka na topánky LWK PROWANSJA

168,00 
Predsieňová skrinka na topánky PROWANSJA - jednoduchá a moderná lavička s úložným priestorom na topánky, ktorá zapadne do každej predsiene.

PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska

Zrkadlo PROWANSJA LS2

63,00 
Zrkadlo PROWANSJA LS2 -je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.

Stolička PROWANSJA KRZ6

105,00 
Stolička PROWANSJA KRZ6 -  je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň. Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky PROWANSJA.

Rozkladací stôl PROWANSJA STD

270,00 
Rozkladací stôl PROWANSJA STD - vyniká originalitou a komfortom, je praktický a vďaka rozkladaniu sa pri neho zmestí šesť osôb. Žiadna jedáleň sa nezaobíde bez poriadneho rozkladacieho stolu preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky PROWANSJA.

Zrkadlo PROWANSJA LS

94,00 
Zrkadlo PROWANSJA LS - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.

Konferenčný stolík PROWANSJA st

82,00 
Konferenčný stolík PROWANSJA st - je to jednoduchý a stolík, ktorý obsahuje jednu praktickú poličku na odkladanie vecí. Vhodný na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA,  jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Vitrína PROWANSJA W1S

194,00 
Vitrína PROWANSJA W1S - skladá sa z jednej zatváracej časti pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje jednu zásuvku. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Vitrína PROWANSJA W2S

303,00 
Vitrína PROWANSJA W2S - skladá sa z dvoch zatváracích častí, pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje dve zásuvky. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.